Sukces uczniów w Powiatowym Konkursie „Energia Odnawialna”

14 maja 2026 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu odbył się finał Powiatowego Konkursu „Energia Odnawialna” pod hasłem „Biomasa”, objętego honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosławia.

W obliczu współczesnych wyzwań klimatycznych inicjatywy promujące odnawialne źródła energii mają szczególne znaczenie dla edukacji młodego pokolenia. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że doskonale rozumieją potrzebę troski o środowisko oraz potrafią łączyć wiedzę z kreatywnością.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom:
• II miejsce w kategorii plakat – Jakub Bęben,
• III miejsce w kategorii plakat – Lena Lachowska,
• wyróżnienie w kategorii film – Szymon Florek,
• wyróżnienie w kategorii plakat – Dominik Socha.

Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunami uczniów były p. Katarzyna Kiper-Wacek oraz p. Zofia Ciesielska.

Zdjęcia

 

Możliwość komentowania została wyłączona.