Stawka większa niż życie! Mecz gwiazd w Jarosławiu

Zachęcamy do udziału w charytatywnym wydarzeniu: pomoc dla chorej Matyldy Momot i dobra zabawa!
Radosław Majdan, Rafał Maserak, Dariusz Szpakowski i Daniel Qczaj na Stadionie w Jarosławiu! Taka obsada nie zdarza się każdego dnia, a jeśli dołączymy do nich lokalnych Przedsiębiorców i Samorządowców oraz Służby Mundurowe, świetnego DJ-a, licytacje, które zaskoczą wszystkich, strefę dla dzieciaków i pyszną gastronomię – to mamy wydarzenie jakiego jeszcze w tym miejscu nie było! To wszystko w jednym, szlachetnym celu: ratowanie serduszka Matyldy Momot, która potrzebuje pilnej operacji.

21 maja na Stadionie Miejskim w Jarosławiu, odbędzie się wielki, otwarty trening fitness z Danielem Qczajem, którego znają wszyscy! Góral, o niezwykłym darze motywowania kobiet do walki o zgrabne sylwetki, znany z Dzień Dobry TVN – po raz pierwszy pojawi się w tym mieście i poprowadzi otwarte zajęcia fitness! Wszystkie uczestniczki poza spotkaniem z gwiazdą otrzymają pakiety startowe, koszulki treningowe i masę dobrej energii! 

Zaraz potem na płycie stadionu odbędzie się niezwykły mecz dwóch drużyn, których kapitanami będą: Rafał Maserak, osobowość telewizyjna, znany m. in. z Tańca z Gwiazdami oraz Radosław Majdan, były Reprezentant Polski w piłce nożnej. Zawodnikami grającymi w obu drużynach będą lokalni Przedsiębiorcy i Samorządowcy oraz Służby Mundurowe! Całe wydarzenie skomentuje legenda związana z polskim sportem – komentator Dariusz Szpakowski. Jest to jedna z niewielu okazji do spotkania z tym wyjątkowym człowiekiem i jego głosem, który zna cała Polska! 

Całą imprezę otworzą młodzi zawodnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jarosławskiego Klubu Sportowego prezentując swoje zdolności podczas treningu pokazowego. W przerwach imprezy czekają na uczestników licytacje, w których do zdobycia między innymi: zakupy z Małgosią Rozenek, koszulka Huberta Hurkacza z autografem, piłki z autografami, prezenty od Lady Pank, torby sportowe pełne suplementów i wiele innych cennych fantów! Dla najmłodszych strefa KIDS z dmuchańcami i zabawą oraz strefa gastronomiczna z pysznościami!

Start imprezy: g. 14:15

Pokaz treningu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jarosławskiego Klubu Sportowego: g. 14:15

Trening z Qczajem g. 15:30

Start Meczu g. 17:30

Zakończenie g. 19:30 

 Wstęp 10 zł

Stadion Miejski w Jarosławiu ul. Piekarska 2. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona na Halę MOSiR.

To wyjątkowe wydarzenie, ma celu zakończenie zbiórki Matyldy Momot w serwisie Siepomaga, a dziewczynka dzięki zebranym środkom ma szansę na długie i piękne życie! Matyldzia ma za sobą wyboistą drogę, a ma niespełna 2 lata! Swoje zadanie wypełnia wzorowo, choć łatwo nie jest, a naszą rolą jest zebranie niebotycznej kwoty, która pozwoli Matyldzie na zdrowie, ale przede wszystkim życie.
Jedynym ratunkiem dla Matyldzi jest operacja w Bostonie. Na dzień dzisiejszy kwota to:  1.276.596 zł z zastrzeżeniem, że kwota ta może ulec zmianie. Lekarze przed samą operacją przygotują nowy kosztorys, który poda ostateczną kwotę. Na dzień dzisiejszy zebrane jest już duża część tej sumy – to dobra wiadomość, ale dozbierać musimy resztę. Zapraszamy, pomóżmy małej Matyldzie!
 
 

 

Brak możliwości komentowania.