Konkurs z okazji Dnia Różnorodności Kulturowej

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Różnorodności Kulturowej. Szczegóły w regulaminie poniżej.

ZASADY OGÓLNE

  1. Organizatorem konkursu jest Szkolna Grupa Praw Człowieka Amnesty International w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.
  3. Celem konkursu jest propagowanie i poznawanie kultur innych narodów, aby dzięki temu walczyć z ksenofobią, dyskryminacją i brakiem tolerancji.

ORGANIZACJA KONKURSU

  1. W konkursie będą rywalizowały trzyosobowe zespoły, które w ciekawy sposób przedstawią kulturę wybranego przez siebie kraju, narodu lub grupy etnicznej.
  2. Forma przedstawienia dowolna – zależy tylko od Waszej wyobraźni i kreatywności (możecie się przebrać, zatańczyć, coś ugotować, zaprezentować piosenki, mowę, zrobić scenkę, możecie przygotować się multimedialnie, cokolwiek przyjdzie Wam do głowy).
  3. Czas przeznaczony na zaprezentowanie 10 – 15 minut. Macie się przy tym fajnie bawić.

TERMINY

  1. Zgłoszenie grupy do środy 24 maja do opiekunki SGPC – p. Joanny Szczepanek – osobiście lub mailowo – szczepanek.joanna@lo.kopernik.jaroslaw.pl
  2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca. Oceniane będzie nie tylko wykonanie, ale też informacje, które dzięki temu zdobędą oglądający.

NAGRODY

Nagrody rzeczowe zostaną wręczone trzem najlepszym drużynom.

Życzymy chęci do wzięcia udziału, pomysłowości i powodzenia.

Szkolna Grupa Praw Człowieka

Brak możliwości komentowania.