HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z UCZNIAMI

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

1

BAJAN ANDRZEJ

środa

14:00 – 15:00

2

BEREZA BARBARA

poniedziałek
(co 2 tydzień)

13:10 – 15:10

3

BIEDKA TOMASZ

piątek

14:00 – 15:00

4

BRENKACZ JAROSŁAW

środa

14:50 – 15:20

5

CIESIELSKA ZOFIA

wtorek

13:15 – 14:15

6

CZERWONKA MAGDALENA

poniedziałek

14:00 – 15:00

7

DANECKA KATARZYNA

piątek

8:30 – 9:30

8

DĘBICKA ANNA

środa, czwartek

7:30 – 8:00

9

DUDA JAKUB

wtorek, piątek

7:30 – 8:00

10

GIEC ROBERT

czwartek

12:20 – 13:20

11

GIL MARZENA

czwartek

13:10 – 14:10

12

GILARSKI ROBERT

środa

14:50 – 15:50

13

GRYCZMAN – KOSTKA AGNIESZKA

poniedziałek, środa

7:30 – 8:00

14

JANKOWSKI JANUSZ

wtorek

12:20 – 13:20

15

JASTRZĘBSKA JOLANTA

czwartek

13:15 – 14:15

16

KICZEK JACEK

czwartek

14:00 – 15:00

17

KMIEĆ MACIEJ

środa

7:50 – 8:50

18

KULIKOWSKA MARIA

czwartek

14:10 -15:10

19

KUŹNIAR-JABŁOŃSKA KATARZYNA

środa, czwartek

8:00 -8:30

20

LESIAK WOJCIECH

wtorek, środa

7:30 – 8:00

21

LEWANDOWSKI TOMASZ

wtorek, środa

7:30 – 8:00

22

LUBCZYŃSKI PATRYK

środa

14:00 – 15:00

23

ŁAMBUCKA ELŻBIETA

piątek 14:00 – 15:00

24

MATUSZ DANUTA

czwartek

13:00 – 14:00

25

MATWIJÓW IZABELA

czwartek, piątek 

7:30 – 8:00

26

MOSKWA JOLANTA

piątek

14:00 – 15:00

27

NOGAJ DARIUSZ

czwartek

14:00 – 15:00

28

OLEJNIK EWA

poniedziałek, wtorek

7:30 – 8:00

29

PIGUŁA ZBIGNIEW

czwartek

13:15 – 14:15

30

POLIŚKIEWICZ ROBERT

piątek 

12:20 – 13:20

31

POTOCZNY MONIKA

wtorek, środa

7:30 – 8:00

32

SAŁO JACEK

czwartek

7:50 – 8:50

33

SAŁO MAGDALENA

czwartek

8:40 – 9:40

34

SERWAŃSKA-WOJDYŁA BERNADETA

środa
(co drugi tydzień)

12:15 – 13:15

35

SERWAŃSKI PAWEŁ

poniedziałek

13:15 – 14:15

36

SIKORA JOANNA

środa

7:30 – 8:00

37

SKAŁUBA MAREK

wtorek, środa
(co drugi tydzień)

13:10 – 14:10

38

SOBIEGRAJ PAWEŁ

czwartek

14:00 – 15:00

39

STĘCHŁY ELŻBIETA

wtorek

13:45 – 14:45

40

SZCZEPANEK JOANNA

czwartek

12:20 -13:20

41

SZEWCZYK DOROTA

czwartek, piątek 

7:30 – 8:00

42

SZYMSKI PAWEŁ

czwartek

13:15 – 14:15

43

TABOR ZBIGNIEW

piątek 

13:15 – 14:15

44

TKACZYK MAGDALENA

środa

11:45 – 12:45

45

TRYNKIEWICZ KATARZYNA

wtorek

13:10 – 14:10

46

TRYNKIEWICZ PIOTR

czwartek

13:10 – 14:10

47

WESOŁOWSKI MACIEJ

czwartek

13:10 – 14:10

48

WILGUCKA MAŁGORZATA

poniedziałek

13:10 – 14:10

49

WILGUCKI KRZYSZTOF

środa

13:10 – 14:10

50

WILMAN BOŻENA

czwartek

13:15 – 14:15

51

WÓJCIK ANNA

piątek

12:25 – 13:25

52

WÓJTOWICZ AGNIESZKA

poniedziałek

13:15 – 14:15

53

ZAKRZEWSKI WOJCIECH

piątek

14:00 – 15:00

GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO

  Poniedziałek 8:00 – 14:00
  Wtorek 9:30 – 12:30
  Środa 9:30 – 12:30
  Czwartek 8:00 – 13:00
  Piątek 8:00 – 11:00

W podanych godzinach pracy pedagoga szkolnego udzielane są  porady i konsultacje dla uczniów i rodziców.

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA SZKOLNEGO

 
  Poniedziałek ————-
  Wtorek 8:00 – 11:30
  Środa 8:00 – 14:00
  Czwartek 10:45 – 14:45
  Piątek 9:30 – 13:00

W podanych godzinach pracy psychologa szkolnego udzielane są  porady i konsultacje dla uczniów i rodziców.

GODZINY PRACY PEDAGOGA SPECJALNEGO

  Poniedziałek 9:00 – 13:00
  Wtorek 10:00 – 15:00
  Środa 8:00 – 13:00
  Czwartek 8:00 – 13:00
  Piątek 9:00 – 12:00

GODZINY PRACY PEDAGOGA – ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

  Środa 14:10 – 15:25
  Czwartek 7:50 – 8:50, 14:10 – 15:25
  Piątek 7:50 – 8:50

GODZINY PRACY LOGOPEDY

  Środa 13:15 – 14:50
12:15 – 13:15 dodatkowa godzina dostępności (co druga środa)
  Czwartek 13:15 – 15:40

Brak możliwości komentowania.