HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

1

BAJAN ANDRZEJ

środa

8:50 – 9:35

2

BEREZA BARBARA

wtorek, czwartek

7:30 – 8:00

3

CIESIELSKA ZOFIA

czwartek

7:45 – 8:45

4

CZERWONKA MAGDALENA

poniedziałek

14:00 – 15:00

5

DANECKA KATARZYNA

piątek

10:30 – 11:30

6

DĘBICKA ANNA

środa, czwartek

7:30 – 8:00

7

DĘBICKI TOMASZ

środa

11:45 – 12:15

8

DUDA JAKUB

wtorek, środa

7:30 – 8:00, 11:35 – 12:05

9

GIEC ROBERT

czwartek

10:30 – 11:30

10

GIL MARZENA

środa

10:30 – 11:30

11

GILARSKI ROBERT

piątek

12:20 – 13:15

12

GRYCZMAN – KOSTKA AGNIESZKA

poniedziałek, piątek

7:30 – 8:00, 8:00 – 8:30

13

Ks. GUT BOGUSŁAW

czwartek

10:45 – 11:30

14

JASTRZĘBSKA JOLANTA

czwartek

13:10 – 14:10

15

KICZEK JACEK

poniedziałek

9:40 – 10:40

16

KIPER-WACEK KATARZYNA

poniedziałek

10:25 – 11:25

17

KMIEĆ MACIEJ

wtorek

13:30 – 14:00

18

KULIKOWSKA MARIA

wtorek, piątek

7:30 – 8:00, 11:45 – 12:15

19

KUŹNIAR-JABŁOŃSKA KATARZYNA

poniedziałek

8:40 -9:40

20

LESIAK WOJCIECH

wtorek, czwartek

7:30 – 8:00

21

LEWANDOWSKI TOMASZ

wtorek, środa

7:30 – 8:00

22

ŁAMBUCKA ELŻBIETA

poniedziałek

17:45 – 8:45

23

MATUSZ DANUTA

środa, poniedziałek

10:45 – 11:30

24

MATWIJÓW IZABELA

wtorek 7:45 – 8:45

25

MISIĄG JAKUB

piątek

11:30 – 12:30

26

MOSKWA JOLANTA

piątek

14:00 – 15:00

27

NOGAJ DARIUSZ

piątek

8:30 – 10:15

28

OLEJNIK EWA

poniedziałek, wtorek

7:30 – 8:00

29

PIECZONKA MARZENA

czwartek

9:40 – 10:40

30

PIGUŁA ZBIGNIEW

środa

12:20 – 13:15

31

POLIŚKIEWICZ ROBERT

wtorek

10:30 – 11:30

32

POTOCZNY MONIKA

poniedziałek, wtorek

7:30 – 8:00

33

SAŁO JACEK

czwartek

10:25 – 11:25

34

SAŁO MAGDALENA

poniedziałek

10:40 – 11:40

35

SIKORA JOANNA

wtorek

7:40 – 8:00

36

SKAŁUBA MAREK

czwartek

10:25 – 11:25

37

SOBIEGRAJ PAWEŁ

wtorek

14:05 – 15:05

38

SZCZEPANEK JOANNA

czwartek, piątek

8:15 – 8:45, 10:15 – 10:45

39

SZEWCZYK DOROTA

piątek

7:45 – 8:00, 10:45 – 11:30

40

SZEWCZYK MAGDALENA

 wtorek

 12:25 – 13:10

41

SZYMSKI PAWEŁ

poniedziałek

12:20 – 13:20

42

TABOR ZBIGNIEW

piątek

9:40 – 10:40

43

Ks. TERECH GERARD

środa

9:40 – 10:40

44

TKACZYK MAGDALENA

środa

13:15 – 14:15

45

TOFIL ARTUR

czwartek

13:10 – 14:10

46

TRYNKIEWICZ KATARZYNA

czwartek

13:10 – 14:10

47

TRYNKIEWICZ PIOTR

czwartek, piątek

11:30 – 12:15, 9:35 – 9:50

48

WAJDA-KACIUBA MARTA

czwartek, piątek

7:30 – 8:00

49

WESOŁOWSKI MACIEJ

piątek

12:20 – 13:20

50

WIELICZKO IZABELA

środa, piątek

8:00 – 8:30

51

WILGUCKA MAŁGORZATA

czwartek

11:30 – 12:30

52

WILGUCKI KRZYSZTOF

wtorek

13:10 – 14:10

53

s. WILMAN BOŻENA

czwartek

12:20 – 13:20

54

WÓJCIK ANNA

wtorek, czwartek

8:30 – 8:45, 12:20 – 13:10

55

WÓJTOWICZ AGNIESZKA

piątek

8:35 – 9:35

GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO

  Poniedziałek 8:00 – 14:00
  Wtorek 8:00 – 12:00
  Środa 9:30 – 14:00
  Czwartek 9:30 – 12:30
  Piątek 8:15 – 10:45

W podanych godzinach pracy pedagoga szkolnego udzielane są  porady i konsultacje dla uczniów i rodziców.

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA SZKOLNEGO

 
  Poniedziałek ————-
  Wtorek 10:30 – 15:00
  Środa 8:00 – 12:00
  Czwartek 8:00 – 11:00
  Piątek 10:00 – 14:30

W podanych godzinach pracy psychologa szkolnego udzielane są  porady i konsultacje dla uczniów i rodziców.

GODZINY PRACY PEDAGOGA SPECJALNEGO

  Poniedziałek 8:00 – 14:00
  Wtorek 8:00 – 14:25
  Środa 8:00 – 14:15
  Czwartek 8:00 – 14:15
  Piątek 8:00 – 14:15

GODZINY PRACY PEDAGOGA – ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

  Poniedziałek 8:00 – 10:00
  Wtorek 8:00 – 9:00, 12:25 – 13:25, 13:25 – 14:25
  Środa 11:35 – 12:35
  Czwartek 11:35 – 12:35
  Piątek 8:00 – 9:00

GODZINY PRACY LOGOPEDY

  Środa 12:25 – 14:50
  Czwartek 13:00 – 15:20

Brak możliwości komentowania.