Awans do kolejnej rundy

W środę 16 września JKS rozegrał mecz kolejnej fazy Pucharu Polski. „Czarno-niebiescy” wygrali z zespołem z Ligi Okręgowej – Startem Pruchnik, 1:0. Małym kosztem sił udało się nam awansować do następnej rundy.

Zwycięski gol padł już w 5 minucie. Strzelcem bramki niezwykłej urody został Sebastian Pawlak, który strzałem „nożycami” nie dał szans Adrianowi Czerwińskiemu. Kolejne gole miały być już tylko formalnością, jednak w rzeczywistości było inaczej. W 13 minucie jarosławianie byli nawet bliscy straty gola, na szczęście Radosław Strączek główkował tuż nad bramką. JKS starał się aż do końca meczu zdobyć bramkę, jednak futbolówka nie mogła znaleźć drogi do siatki. Dogodne okazje zmarnowali m.in. Raba oraz Soczek. Debiut w seniorskiej drużynie  zaliczył bramkarz, Rafał Strączek, któremu udało się zachować  czyste konto. Kolejny mecz, tym razem ligowy, JKS rozegra w sobotę u siebie ze Stalą Rzeszów o godzinie 16.

Start Pruchnik – JKS Jarosław  0:1 (0:1)
0:1 Pawlak 5′

Start: A. Czerwiński – Smalec, Radosław Strączek, J. Barszczak, Gilarski – Kamiński, P. Znamieńczyków (74′ R. Znamieńczyków), S. Barszczak (87′ Kiszka), M. Mikłasz (80′ Kubas), Porczak (46′ Dawid Zając) – Halejcio (36′ Damian Zając)
JKS: Rafał Strączek – Gliniak (46′ Kuliga), Wróbel, Daszyk, Cienki (63′ Czyż) – Soczek, Sobol, Fedor, Pawlak, Raba (46′ Kycko) – Jamrozik (80′ Kiwior)