3:0 z Zooleszczem

Do gry po dłuższej przerwie z przytupem powrócił Kolping Frac Jarosław. Zawodnicy parafialnego klubu sportowego ograli przeciwników z Bydgoszczy 3:0, nie dając ugrać gospodarzom ani seta.

W pierwszym pojedynku dnia zmierzyli się faworyzowany Donghoon Kang oraz Robert Floras. Reprezentujący barwy Kolpingu Floras początkowo nie był przewidziany do pojedynku z Koreańczykiem, lecz to właśnie jemu przypadłą okazja na pokonanie Azjaty. Floras rozegrał  bardzo dobrą partię i pokonał rywala 3:0. W kolejnej grze zmierzyli się  Węgier Adam Pattantyus z Zooleszcza oraz Wang Zeng Yi z Kolpingu. Popularny „Wandżi” również nie dał ugrać zbyt wiele rywalowi, dwukrotnie ogrywając go do 4 i raz do 8. Kropkę nad „i” postawił Bartosz Such wygrywając w takim samym stosunku jak poprzednicy (3:0) z Patrykiem Jendrzejewskim.

Kolejny mecz jarosławianie rozegrają Z GMKS-em Strzelec Frysztak we Frysztaku już w czwartek o godzinie 18. Naszym podopiecznym życzymy kolejnego sukcesu.

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz : Kolping Frac Jarosław 0:3

Danghoon Kang : Robert Floras 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)

Adam Pattantyus : Wang Zeng Yi 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)

Patryk Jendrzejewski : Bartosz Such 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)