Z trenerem na remis

14 lutego 2015r. odbył się kolejny przedsezonowy sparing JKS. Na bocznym boisku LKS Skołoszów jarosławianie pod wodzą nowego trenera zmierzyli się z drużyną miejscowych.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Gola dla naszej drużyny w 33 minucie zdobył Mateusz Buczkowski (na zdjęciu), który po asyście Pawła Oziębły wpakował piłkę do bramki, swojego obecnego klubu (znajduje się na testach w JKS). Do przerwy był to jedyny gol w meczu. Po zmianie stron aktywniejszy był zespół ze Skołoszowa i to oni zdobyli bramkę, doprowadzając do remisu. Strzelcem został Artur Pacuła, który dobił mocny strzał z wolnego, sparowany przez Grzegorza Guziewicza. Czarno-niebieskim zdecydowanie brakowało skuteczności, z dogodnych pozycji niejednokrotnie pudłowali m.in. Marek Soczek i Jarosław Jamrozik, który w ostatnich minutach nie wykorzystał trzech stuprocentowych okazji.

Po przerwie spowodowanej kontuzją do gry powrócił wspomniany wcześniej, młody skrzydłowy Paweł Oziębło, co cieszyć może nowego trenera… Piotra Ciska. Zawodnik, który od 2013 roku broni barw JKS-u został grającym trenerem naszej drużyny. Wcześniej nie prowadził żadnego zespołu, za wyjątkiem pełnienia funkcji tymczasowego trenera JKS. Po odejściu Grzegorza Łuczyka spekulowano, że nowym szkoleniowcem może zostać Tomasz Tułacz, jednak to Cisek będzie pełnił tą funkcję podczas nadchodzącej rundy wiosennej. Przypomnijmy, że poprzednim grającym trenerem w Jarosławiu był Paweł Załoga, który wprowadził zespół do III ligi.

LKS Skołoszów – JKS Jarosław  1:1 (0:1)
0:1 Buczkowski 33′
1:1 A. Pacuła 58′

JKS: Cisek (46′ Guziewicz) – Wróbel (46′ Cienki), Sobol (73′ Sobczak), Saramak (46′ Kostka), Puńko – Soczek, Gliniak (46′ Fedor), Kiwior (46′ Bańka), Pawlak (46′ Jurczak), Oziębło (46′ Jamrozik) – Buczkowski (46′ Tyrawski)

LKS Skołoszów: Skład drużyny ze Skołoszowa znany jest tylko kibicom zespołu z tej miejscowości, ewentualnie wróżbicie Maciejowi.