Archiwum

Izolowali w Rzeszowie

W sobotnie popołudnie na sztucznym boisku Resovii w Rzeszowie odbył się kolejny przedsezonowy sparing drużyny JKS-u Jarosław. Tym razem nasz zespół rywalizował z drużyną Izolatora Boguchwała.

Spotkanie sparingowe pomiędzy drużynami III ligi zakończyło się remisem 2:2. Już na początku meczu na prowadzenie wyszła ekipa Izolatora Boguchwała. W 2 minucie bramkę zdobył Bartosz Krawat. Tuż przed przerwą czarno-niebiescy wyrównali stan meczu, dzięki dobitce Sebastiana Pawlaka, po strzale Artura Bańki. W drugiej połowie postawa jarosławian poprawiła się i kontrolowali oni przebieg gry. Ułatwił to fakt, iż zespół spod Rzeszowa grał w jedenasto-osobowym składzie, gdyż  2 godziny wcześniej inna jedenastka Izolatora rozgrywała spotkanie z Jednością Niechobrz. Niestety to drużyna na co dzień grająca na słynnym (ze względu na nazwę) stadionie – Izo Arena, ponownie objęła prowadzenie za sprawą Krzysztofa Szymańskiego, który dobił strzał Jacka Tyburczego. JKS nie poddawał się i sześć minut później piłkę do bramki rywali skierował testowany Mateusz Buczkowski. Nasza drużyna sprawdziła w tym spotkaniu kilku zawodników z drużyny juniorskiej. Byli nimi: Grzegorz Kostka, Patryk Pękala, Patryk Kiwior, Michał Borowiec oraz Karol Wróbel. Funkcję tymczasowego trenera w dalszym ciągu pełnił bramkarz Piotr Cisek. Kolejny mecz kontrolny jarosławian odbędzie się w sobotę 14.02 o godzinie 15:00, ponownie na gościnnym boisku w Dachnowie. Rywalem JKS-u będzie LKS Skołoszów, zajmujący wysokie miejsce w tabeli  IV ligi podkarpackiej.

JKS Jarosław – Izolator Boguchwałą 2:2 (1:1)