Wygrany wyjazd

Drużyna juniorów młodszych JKS Jarosław pokonała Tłoki Gorzyce! Była to pierwsza wygrana na wyjeździe. Wynik jest dość imponujący, ponieważ nasz zespół grał w dziewiątkę…

Od początku spotkania to nasza drużyna miała przewagę, częściej posiadaliśmy piłkę, niestety pod bramką przeciwnika brakowało nam zimnej krwi i szczęścia. W pierwszych minutach meczu prowadzenie dał nam Patryk Kiwior. Nie utrzymaliśmy go zbyt długo, ponieważ Tłoki po błędach naszej defensywy strzeliły gola, wyrównując wynik 1:1. Jeszcze w pierwszej połowie zdołaliśmy strzelić dwie bramki – za sprawą Rafała Bartłomowicza. Mieliśmy wiele okazji, by zdobyć punkty, ale brakowało nam celności. Pod koniec pierwszej połowy gorzyczanie przeprowadzili groźny kontratak. Szybko przedostali się przez nasze linie obrony. Akcję dopiero zatrzymał Maciej Drozd, bardzo niefortunnie zagrywając ręką w polu karnym. „Boro” popisał się niezwykłymi umiejętnościami broniąc rzut karny, lecz nie ustrzegł się dobitki. Tak do przerwy prowadziliśmy 3:2. Druga połowa to lustrzane odbicie pierwszej – niewykorzystywanie sytuacji przez naszych graczy. Graliśmy tak do 70 minuty, gdy Gorzyce wykorzystały nieporozumienie pomiędzy naszym bramkarzem a stoperem. Sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa. Sędzia był jednostronny, pokazywał kartki tylko naszym graczom ( Drozd, Niemczyk, Kostka). Po ewidentnym faulu na K.Niemczyku sędzia (w naszym odczuciu pseudosędzia) kazał mu grać dalej… Wreszcie, gdy wybiła 80 minuta – Grzegorz Kostka przeprowadził fenomenalny rajd przez całe boisko i pięknym strzałem w samo okienko bramki pokonał bramkarza gospodarzy. Końcówka spotkania przebiegła spokojnie. Po tym spotkaniu możemy awansować na 4 lokatę w tabeli.