Archiwum

Fatalna passa koszykarzy AZS-u trwa!

W niedzielę 22.02 o godzinie 17 w jarosławskiej hali MOSiR odbył się kolejny mecz 3 ligi koszykówki. Tym razem, drużyna  AZS Jarosław  zmierzyła się z AZS-AWF Biała Podlaska.  Spokojna i pewna gra gości z Białej Podlaskiej doprowadziła ich do zwycięstwa wynikiem73-42.

Tak więc nasi koszykarze zanotowali trzecią porażkę w tym roku kalendarzowym. Tym razem z Jarosławiem wygrał zespół z Białej Podlaskiej. Już na początku meczu można było zauważyć kontrolowaną rozważną grę obu drużyn, która utrzymywała się na niemal podobnym poziomie przez całe spotkanie. Zawodnicy zwycięskiej drużyny wykazali się lepszą obroną, a także dobrym rozegraniem ataków. Punkty zdobywali stopniowo, ale nie odebrało im to radości ze zwycięstwa.

Do końca 2 kwarty różnica punktów nie wynosiła więcej niż 15, co dawało jarosławskim kibicom nadzieję na dobry wynik. W trzeciej i czwartej kwarcie obraz meczu nie uległ jednak zmianie. Mimo paru dobrze rozegranych sytuacji przez AZS Jarosław, drużyna gości była już pewna wygranej. Nasi koszykarze walczyli jednak do końca.Ich starania niewiele jednak przyniosły i ostatnie 5 minut przebiegało w spokojnej atmosferze. Zawodnicy naszej drużyny zdobywali ostatnie punkty, więc obyło się bez złości i zrezygnowania.

Drużyna AZS-u Jarosław po raz kolejny doznała porażki. Z przebiegu gry najbardziej wyróżniło się dwóch naszych zawodników.Pierwsze punkty zdobył Adrian Inglot(#7) i to właśnie zawodnik z numerem 7, a także Piotr Jeger (#5) popisali się dobrymi akcjami w czasie trwania całego meczu.

Może w następnym spotkaniu AZS-owi uda się zaskoczyć przeciwnika. Kolejne spotkanie jarosławska drużyna rozegra z MKS Basket Loonz Biłgoraj 1 marca o godzinie 17 bieżącego roku. Serdecznie zapraszamy i liczymy na utrzymanie się fenomenalnej frekwencji.