Sukcesy

Aktualne osiągnięcia


Olimpiady przedmiotowe i zawody sportowe


2019/2020

VII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Zuzanna Skowron – I miejsce

Magdalena Makar – II miejsce

Opiekun – Beata Szczygieł

2018/2019

XLVIII Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Karcińska – laureatka

Opiekun – Zbigniew Tabor

XII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Daniel Blok- laureat

Opiekun –  Katarzyna Trynkiewicz

XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej

Aleksandry Chomicz – laureatka

Opiekun –  ks. Łukasz Sowa

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Artur Lepa – laureat

Opiekun – Jakub Duda

XXXI  Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Skawina – finalistka

Opiekun – Andrzej Sarnicki

VI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Aleksandra Gołębiowska – I miejsce

Opiekun – Beata Szczygieł, Monika Potoczny

XXXIV  Konkurs Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

Daniel Blok – II miejsce

Julia Krysiak – III miejsce

Zofia Słowik – finalistka

Opiekunowie – Katarzyna Trynkiewicz, Krzysztof Wilgucki

XVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Daria Stńko – finalistka

Magdalena Skawina – finalistka

Patryk Śliwa – finalista

Opiekun – Danuta Matusz

III Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego

Daniel Czyż – laureat

Opiekun –  ks. Łukasz Sowa

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Językowego „Faces of America”

Aleksandra Makar, Zuzanna Styrna, Aleksandra Karuś – III miejsce

Opiekun – Izabela Wieliczko

III Podkarpacki Konkurs Języka Angielskiego dla szkół Ponadgimnazjalnych „Egzamin IELTS – studiuj i pracuj za granicą”

  Joanna Gilowska – finalistka

  Emilia Goraj – III miejsce

Opiekun – Robert Giec

Jagielloński Turniej Matematyczny 

Natalia Maryśkowafinalistka

Opiekun –  Katarzyna Trynkiewicz

XXVI Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”

Emiliana Kąkała, Emila Hryniuk,

Weronika Kłapa, Paulina Sopyło – I miejsce

Opiekun – Andrzej Bajan


2017/2018

XI Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Jakub Pinowski- laureat

Opiekun –  Krzysztof Wilgucki

Żaneta Kamecka, Krzysztof Bara – uczestnicy etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XI Olimpiada „O Diamentowy indeks AGH”
w zakresie fizyki

Krzysztof Bara – laureat

Opiekun – Zbigniew Piguła

XXX Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Skawina – laureatka etapu okręgowego

Opiekun – Andrzej Sarnicki

XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dominika Szczotka – finalistka

Opiekunowie – Małgorzata Wilgucka, Zbigniew Tabor

Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej
o ubezpieczeniach społecznych”

Zespół: Aleksandra Zelwach,

Magdalena Zawada,

Daniel Blok – II miejsce

Opiekun – Elżbieta Łambucka

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Magdalena Kondryszyn – wyróżnienie

Piotr Michalski – wyróżnienie

Opiekun – Ks. Łukasz Sowa

XLII Olimpiada Języka Angielskiego

Izabela Dominik – finalistka

Opiekun – Maciej Wesołowski

XLI Olimpiada Języka Francuskiego

Izabela Dominik – uczestniczka etapu okręgowego

Opiekun – Stanisława Nowowiejska

V Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Izabela Skowron – I miejsce

Nikola Lubera – II miejsce
Sandra Kucaba – III miejsce

Opiekun – Beata Szczygieł

XVI Olimpiada Znajomości Afryki

Angelika Konieczny – uczestniczka etapu okręgowego

Opiekun – s. Maria Maciaszek

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Andrzej Krucan – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Elżbieta Łambucka

IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Daniel Blok – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Przemysław Foryś – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Tomasz Lewandowski

LXIX Olimpiada Matematyczna

Wojciech Zając, Daniel Blok – uczestnicy etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

LXVII Olimpiada Fizyczna

Krzysztof Bara – uczestnik półfinału – część doświadczalna

Opiekun – Zbigniew Piguła

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej

pod hasłem „sapere  aude”

Jakub Piasecki – laureat

Jakub Pinowski – laureat

Karol Kamiński – finalista

Opiekunowie – Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka, Krzysztof Wilgucki,
Katarzyna Trynkiewicz, Tomasz Lewandowski, Maria Król

Podkarpacki Konkurs Chemiczny
im. Ignacego Łukasiewicza

Michał Kozdrowicki – finalista etapu centralnego, wyróżnienie

Opiekun –  Małgorzata Wilgucka

XXXIII  Konkursu Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

Daniel Blok – I miejsce

Jakub Pinowski – II miejsce

Julia Krysiak – wyróżnienie

Opiekunowie – Krzysztof Wilgucki, Katarzyna Trynkiewicz

XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. prof. Franciszka Leji

Daniel Blok – I miejsce

Natalia Maryśkowa  – wyróżnienie

Opiekunowie –  Katarzyna Trynkiewicz, Krzysztof Wilgucki

Ogólnopolski IX Konkurs Biochemiczny

Aleksandra Karcińska – 4 miejsce, wyróżnienie I-go stopnia

Opiekun – Zbigniew Tabor

XXV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę 2018”

Kamila Pilch, Bernadeta Suberlak – laureatki

Opiekun – Andrzej Bajan

Ogólnopolski Turniej Reportażu
im. Wandy Dybalskiej

Wiktoria Krzywonos – finalistka

Magdalena Skawina – finalistka

Agnieszka Winiarska – finalistka

Opiekun – Danuta Matusz

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Karolina Maj, Emilia Krukar, Anna Mucha – finalistki etapu okręgowego

Opiekun –  s. Maria Maciaszek

XI miejsce w Finale Wojewódzkim dziewcząt
– pływanie sztafeta 6x50m

Socha A., Perczyńska W., Jędruszczak M., Karcińska A.,
Woźniak W., Kiczek K., Frendo N., Wagner A.

Opiekun – Wojciech Lesiak

VI miejsce w Półfinale Wojewódzkim chłopców
– p
ływanie sztafeta 5x60m

Żołyniak F., Gujda B., Greń K., Rokosz A., Steczkiewicz P., Łyżyń M., Cisek B.

Opiekun – Wojciech Lesiak

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim dziewcząt
koszykówka

Szczotka D., Cisek E., Maciejewska W., Mucha A., Pawłowska K.,
Pawłowska W., Piśko M., Skowron I., Słoniec K., Szpunar K.

Opiekun – Jacek Kiczek

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim chłopców
– badminton

Lenar D., Blajesr G.

Opiekun – Magdalena Szewczyk


2016/2017

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Natalia Marcinkiewicz – finalistka

Opiekun – Zbigniew Tabor

Kamila Machała – finalistka

Opiekun – Monika Potoczny

XXXII Konkurs Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

Anna Matrejek – I miejsce
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Michał Bereza – finalista
Opiekun  – Piotr Trynkiewicz

Żaneta Kamecka – finalistka
Zuzanna Buryło – finalistka
Bartosz Sułek – finalista
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XVII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
im. prof. Franciszka Leji

Gabriela Sernik – I miejsce w etapie powiatowym, uczestniczka etapu rejonowego
Piotr Stępiński – uczestnik etapu rejonowego
Bartosz Szewczyk – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun –  Katarzyna Trynkiewicz

Michał Kozdrowicki – uczestnik etapu rejonowego
Michał B. – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun  – Piotr Trynkiewicz

Natalia Marcinkiewicz – uczestniczka etapu rejonowego
Jerzy Buszko – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun  – Marzena Gil

Jakub Pinowski – finalista
Adrian Buryło – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Piasecki – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

X Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Damian Sobolewski – laureat II stopnia
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

Anna Matrejek – laureatka III stopnia
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Zuzanna Buryło – laureatka III stopnia
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Katarzyna Urbanek – laureatka III stopnia
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Bartosz Sułek – finalista
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XXIX Olimpiada Filozoficzna
Agata Kontek – laureatka zawodów centralnych

Magdalena Skawina – finalistka zawodów centralnych
Opiekun –  Andrzej Sarnicki


2015/2016

 42. Olimpiada Historyczna

Kacper Bylinka – laureat zawodów centralnych
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Kacper Bylinka – laureat zawodów okręgowych
Agata Kontek – laureatka zawodów okręgowych
Opiekun –  Andrzej Sarnicki

 45. Olimpiada Biologiczna

Maciej Sosnowski – finalista zawodów centralnych
Opiekun  – Monika Potoczny

47. Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jarosław Krut – finalista zawodów centralnych
Opiekun  – Marta Sarnicka

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”

Izabela Dominik  – finalistka
Opiekun  – s. Piotr Baraniewicz

XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny
im. prof. Franciszka Leji

etap wojewódzki:

Zuzanna Buryło – laureatka I miejsca
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Jakub Pinowski – laureat III miejsca
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

Anna Matrejek – wyróżnienie
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

Wojewódzki Konkurs „Uroki Matematyki”

Zuzanna Buryło – finalistka
Katarzyna Urbanek – finalistka
Bartosz Sułek – finalista
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Joanna Biedroń – finalistka
Weronika Szpytma – finalistka
Opiekun  – Marzena Gil

Wojciech Maziarz – finalista
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

IX Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

IX Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun  – Zbigniew Piguła

XXXI Konkurs Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

Aneta Zagrobelny – finalistka
Dominika Furgała – finalistka
Maciej Kubaka – finalista
Michał Bereza – finalista
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Adrianna Sowińska – finalistka
Aleksandra Lesiak – finalistka
Andrzej Krucan – finalista
Opiekun  – Marzena Pieczonka

Paulina Kapłon – finalistka
Michał Kozdrowicki – finalista
Opiekun  – Piotr Trynkiewicz

 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej
pod hasłem „sapere  aude”

Maciej Jagusztyn – finalista

Bartosz Terebecki – finalista
Opiekun  – Zbigniew Piguła

X Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”

Karolina Płoskoń – laureatka
Opiekun  – Danuta Matusz

XV Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Magdalena Krzych – finalistka
Weronika Makowska – finalistka
Opiekun  – Danuta Matusz


2014/2015

XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Bartłomiej Gilarski, Maciej Tomaszewski – III miejsce
Opiekun  – Jarosław Brenkacz

 XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Anna Matrejek – finalistka
Opiekun  – Małgorzata Wilgucka

XV Podkarpacki Konkurs Matematyczny
im. Franciszka Leji

Anna Matrejek – laureatka I miejsca
Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

Zuzanna Buryło, Dominika Furgała, Damian Lepiarz – finaliści
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Paulina Kapłon – finalistka
Opiekun  – Piotr Trynkiewicz

XXVII Olimpiada Filozoficzna

Kinga Wygnaniec – finalistka
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

II Ogólnopolski konkurs historyczno-literacki
„Pamięć nieustająca”

Karolina Mazur – finalistka

XXX Konkurs Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

finaliści: Maciej Sosnowski, Paulina Kapłon, Aleksandra Płocica, Patrycja Tomas, Aneta Zagrobelna –
Opiekunowie – Piotr Trynkiewicz, Krzysztof Wilgucki, Katarzyna Trynkiewicz

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Alicja Marcinkiewicz – etap okręgowy
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Hubert Osetek – etap centralny
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XIV Konkurs Wiedzy Technicznej
„sapere aude” – odważ się być  mądrym


Hubert Osetek – laureat
Bartosz Pelikan, Maciej Pieczko – finaliści

Opiekunowie  – Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka

Olimpiada Historyczna

Kacper Bylinka – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Adrian Wawrzeniuk – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Klaudia Oronowicz – etap okręgowy
Opiekun  – Elżbieta Łambucka

Olimpiada Języka Łacińskiego

Nel Zamorska, Joanna Stęc – etap okręgowy
Opiekun  – Magdalena Tkaczyk

Olimpiada Języka Angielskiego

Mikołaj Rejterowski – etap okręgowy
Opiekun  – Katarzyna Danecka

Olimpiada Chemiczna

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun  – Anna Wojcik

Olimpiada Fizyczna

Bartosz Pelikan – półfinał
Opiekun  – Zbigniew Piguła

Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH”
w zakresie fizyki

 Bartosz Pelikan, Jolanta Wierzbicka, Damian Flisowski,
Jakub Kisała, Marcin Kozdroń, Hubert Osetek
– półfinał
Opiekunowie –  Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Bury, Tomasz Szawłoga, Philip Gołaszewski – etap wojewódzki
Opiekun  – Zbigniew Tabor

Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności

Anna Matrejek – etap centralny
Opiekun  – Zbigniew Tabor

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Gabriela Bury, Paulina Więcek – etap okręgowy
Opiekun  – Jacek Sało

Olimpiada Filozoficzna

Tomasz Szawłoga, Kinga Wygnaniec – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Języka Niemieckiego

Philip Gołaszewski, J. Świętek – etap okręgowy
Opiekunowie –  Violetta Kamińska, Agnieszka Wójtowicz

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Patryk Pyrcz – finał
Opiekun – Anna Wójcik

Konkurs Biochemiczny

 Anna Matrejek, Andżelika Matrejek, Gabriela Bury, Paulina Trzeciak,
Patryk Pyrcz, Michał Lazar –
etap okręgowy
Opiekun  – Monika Potoczny

Konkurs Hiv/Aids

 A. Ważna, A.Kowal, A. Sabatowska – finał
Opiekunowie –  Monika Potoczny, Zbigniew Tabor

Konkurs ZUS – I edycja ubezpieczenia społeczne

 Joanna Biedroń, Anna Matrejek, M. Kisiel – finał
Opiekun –  Elżebieta Łambucka

Konkurs Wiedzy o Mediach

 Małgorzata Jakubas – finał
Opiekun – Danuta Matusz

Ogólnopolski Turniej Reportażu 14 edycja

 Karolina Płoskoń, Magdalena Krzych – finał
Opiekun  – Danuta Matusz

Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki
im. Jerzego Hordyńskiego

kategoria własna – Michał Superson  – II  miejsce
Opiekunowie – Marek Skałuba, Danuta Matusz, Barbara Bereza

Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim Konkurs w rok 70 rocznicy wybuchu powstania

Aleksander Michalewski – wyróżnienie
Opiekun – Barbara Bereza

Laur Impresji Konkurs Recytatorski

Samanta Śliwińska – II miejsce
Opiekun – Barbara Bereza

Festiwal Piosenki Ojczystej ”Serce w plecaku”

Aldona Mikoś – I miejsce
Opiekun – Beata Szczygieł

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Piotr Gliniak – laureat
Opiekun – s. Maria Maciaszek

LXV Olimpiada Matematyczna

Alicja Kida – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego

Dominika Nazar – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – Magdalena Tkaczyk

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Jolanta Wierzbińska – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – ks. Michał Kozak

VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy

Indeks AGH” w zakresie matematyki

Alicja Kida – laureatka
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Paweł Walter – laureat
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego

Mikołaj Rejterowski – finalista zakwalifikowany do ostatniego etapu
Opiekun – Katarzyna Danecka

XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Paweł Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XLIII Olimpiada Biologiczna

Elżbieta Borlik – wyróżnienie w etapie okręgowym
Opiekun – Monika Potoczny

Daria Stawarz – etap okręgowy
Opiekun – Zbigniew Tabor

 XL Olimpiada Historyczna – etap okręgowy

Tomasz Szawłoga – wyróżnienie
Kacper Bylinka

Opiekun – Andrzej Sarnicki

Wojciech Tabaka
Opiekun – Magdalena Sało

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
„Interaktywny Produkt IT”

Łukasz Rolewski – laureat
Opiekun – Katarzyna Danecka

Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego

Patryk Pyrcz – laureat
Opiekun – Małgorzata Wilgucka

59. Olimpiada Chemiczna

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun – Małgorzata Wilgucka

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Katarzyna Stybel – finalistka etapu
Patryk Pyrcz

Opiekun – Małgorzata Wilgucka

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie chemii

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun – Małgorzata Wilgucka

VII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Paweł Pysz
Paweł Walter
Rafał Wątroba

Opiekun – Zbigniew Piguła

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Alicja Kida – etap okręgowy
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Paweł Pysz – etap okręgowy
Łukasz Socha – etap okręgowy

Paweł Walter – etap okręgowy
Rafał Wątroba – etap okręgowy
Hołub Karolina – etap okręgowy
Jagoda Pszonak – etap okręgowy
Marcin Kozdroń – etap okręgowy

Hubert Osetek – etap okręgowy
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

63. Olimpiada Fizyczna – etap okręgowy

Paweł Pysz
Paweł Walter
Łukasz Socha

Opiekun – Zbigniew Piguła

  Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności
– etap okręgowy

Magdalena Wawruszko
Marlena Kapusta

Opiekun – Halina Polczak, Małgorzata Wilgucka, Monika Potoczny

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

– etap okręgowy

Gabriela Bury
Tomasz Szawłoka

Opiekun – Jacek Sało

Apolonia Winiarz
Katarzyna Kordyaczny

Opiekun – Barbara Bereza

Aleksandra Szatko
Opiekun – Anna Bis

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paulina Kapłon
Opiekun – Piotr Trynkiewicz

Aleksandra Kubecka
Wojciech Nowosad
Mikołaj Rejterowski

Opiekun – Krzysztof Wilgucki

 Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Julita Hołub
Opiekun – Magdalena Sało

Olimpiada Języka Francuskiego

Maria Szajny – etap okręgowy
Opiekun –  Stanisława Nowowiejska

 XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Bury
Kamil Wańkowicz
Daria Stawarz

Opiekun – Zbigniew Tabor


2012/2013

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Daria Stawarz – laureatka
Opiekun – s. Maria Maciaszek

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Paweł Kruk – laureat

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Anna Niemiec – finalistka etapu okręgowego
Przemysław Wątroba – finalista etapu okręgowego
Paweł Walter – finalista etapu okręgowego
Wioletta Wilczek – finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paweł Walter- finalista etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Emilia Pieczonka- finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

Paweł Walter- finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Paweł Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXX Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Paweł Pysz – finalista
Artur Wysocki – wyróżnienie
Izabela Kowal – uczestnik
Joanna Boratyn – uczestnik
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Gabriela Bury – uczestnik
Philip Gałaszewski – uczestnik
Opiekun – Piotr Trynkiewicz

XXVII Konkurs Matematyczny
im. prof. Jana Marszała

Maciej Imiełowski – I miejsce

Opiekun – Krzysztof Wilgucki
Marek Tkaczyk – II miejsce

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz
Anna Niemiec – wyróżnienie

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz
Sebastian Bek – finalista

Opiekun – Piotr Trynkiewicz

XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
im. prof. Franciszka Leji

Alicja Kida – wyróżnienie
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Paweł Walter – finalista
Alicja Marcinkiewicz – finalistka
Sebastian Suchy – finalista
Hubert Osetek – I miejsc w etapie powiatowym
Rafał Wątroba – II miejsce w etapie rejonowym
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Alfik Matematyczny

Alicja Marcinkiewicz – wyróżnienie
Jakub Kisała – wyróżnienie
Hubert Osetek – wyróżnienie
Karolina Hołub – wyróżnienie
Paweł Pysz – wyróżnienie
Rafał Wątroba – wyróżnienie
Sebastian Bek – wyróżnienie
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Gabriela Bury – wyróżnienie
Opiekun: Piotr Trynkiewicz

Wojewódzki Konkurs Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych ,,Zostań Pitagorasem”

Katarzyna Bocheńska – finalista
Katarzyna Załuska – finalista
Marcin Wysocki – finalista
Justyna Michalwska – finalista
Katarzyna Rajter – finalista
Opiekun – Piotr Trynkiewicz

Wojewódzki Konkurs Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych ,,Zostań Euklidesem”

Marcin Tomas – laureat
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Aniela Niemiec – finalista
Przemysław Wątroba – finalista
Wioletta Wilczek – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXV Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna

Tomasz Szawłoga – finalista
Damian Flisowski – finalista
Opiekun – Andrzej Sarnicki

LVI Olimpiada Astronomiczna

Sebastian Bek – etap okręgowy

Opiekun – Zofia Ciesielska

I Konkurs „Oblicza PRL”
Kryzysy społeczno-polityczne PRL w latach: 1956,1968, 1970, 1976, 1980-81, 1989

2. miejsce – Konrad Żygadło
10. miejsce – Aleksandra Krupa
11. miejsce – Karol Maziarek
12. miejsce – Marcin Tomas
15. miejsce – Michał Oronowicz
20. miejsce – Judyta Osmyk
22. miejsce – Piotr Kozak

Opiekunowie – Elżbieta Łambucka, Magdalena Sało, Joanna Szczepanek

I miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM
– piłka ręczna dziewcząt

Bocheńska K., Wojdyło A., Dobosz K., Wańkowicz G., Oziębło M., Rychlicka M., Mazurkiewicz M., Leszczak E., Machaj W., Lenar O., Bajorska M., Kubasik P., Kulikowska I., Solska J., Trojnar M.
Opiekun – Magdalena Szewczyk

II miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM
– tenis stołowy chłopców

Paweł Oziębło
Hubert Żołyniak
Damian Dorota
Opiekun – Jacek Kiczek


2011/2012

 XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

Aleksandra Nieprzecka – laureatka
Opiekun – Magdalena Sało

V Ogólnopolska Olimpiada z Fizyki o Diamentowy Indeks AGH

Wojciech Krupa – laureat
Opiekun – Zbigniew Piguła

III Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Sławomir Rożanów – laureat
Opiekun – Joanna Szczepanek

XVI Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Marta Siuśta – finalistka
Opiekun – Joanna Szczepanek

XXIX Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Finaliści:
Przemysław Wątroba
Rafał Wątroba

Wyróżnienia:
Monika Baran
Edyta Boryło
Wioletta Wilczek
Izabela Kowal
Dariusz Kątnik
Paweł Pysz
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

II Ogólnopolska Olimpiada Logiczno – Matematyczna

Paweł Walter – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Meridian Mathematics Competition”

Wyróżnienie w finale:
Rafał Wątroba

Finaliści:
Przemysław Wątroba
Edyta Boryło
Katarzyna Podgórna
Dariusz Kątnik
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz


 2010/2011

LXII Olimpiada Matematyczna

Dariusz Pukas – finalista

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXXV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Joanna Świt – laureatka

Opiekun – Katarzyna Danecka

XXIX Olimpiada  Języka Łacińskiego

Sebastian Koralewicz – finalista

Opiekun – Magdalena Tkaczyk

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Paula Pyrcz – uczestniczka na szczeblu okręgowym

Opiekun – Marta Sarnicka

Olimpiada Historyczna

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okręgowym

Karol Maziarek – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun – Magdalena Sało

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun – Elżbieta Łambucka

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okręgowym

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun: Elżbieta Łambucka

Krzysztof Zawisza – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun: Magdalena Sało

XXIII Okręgowa Olimpiada Filozoficzna

Paulina Lisze – uczestnik

Konrad Mucha – uczestnik

Opiekun – Andrzej Sarnicki

XL Okręgowa Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Drabik – III miejsce

Opiekun – Halina Polczak

XXVI Okręgowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Klaudia Maziarka – uczestnik

Jan Trynkiewicz – uczestnik

Paweł Wałęga – uczestnik

Opiekun – Halina Polczak

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Piotr Kozakiewicz – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz


 2009/2010

LXI Olimpiada Matematyczna

Maciej Mnich – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych VIII Mistrzostwa Polski

Dominik Walter finalista etapu krajowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXII Olimpiada Filozoficzna

Aleksandra Marszałek – laureatka
Kinga Jedynak – finalistka
Opiekun – Andrzej Sarnicki

X Olimpiada „Losy Polaków na wschodzie po 17 września 1939r.”

Krzysztof Ossolińskifinalista
Opiekun – Andrzej Sarnicki

Olimpiada „O Diamentowy indeks AGH”
w zakresie matematyki

Maciej Mnich – finalista etapu centralnego
Dominik Walter – finalista etapu okręgowego
Katarzyna Leniar – finalista etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXXVI Olimpiada Historyczna

Oskar Kochmanfinalista
Opiekun – Magdalena Sało

Olimpiada o „Prawach Człowieka”

Oskar Kochman – finalista

Olimpiada „Wiedza o Polsce i świecie współczesnym”

Tomasz Pyśfinalista

XLI Olimpiada Języka rosyjskiego

Krystian Kupiński finalista
Opiekun – Marta Sarnicka

Turniej Poetycki zrealizowany przez MOK Jarosław

Monika Siara  „Laur Impresji” w kategorii recytacji

V edycja Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego

Monika SiaraI miejsce

XXIII Turniej Wierszy Jednego Poety poświęcony twórczości Jacka Napiórkowskiego

Monika Siara II miejsce
Anna Stańko – III miejsce
Opiekun – Ewa Wiśniewska

28 Olimpiada Języka łacińskiego

Sebastian Koralewiczetap okręgowy
Joanna Wajda – etap okręgowy
Opiekun – Magdalena Lipka

Finał XXV konkursu Matematycznego
im. prof. Jana Marszała

Anita Gilarska – 1 miejsce
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Dominik Walter – 2 miejsce
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Maciej Mnich – wyróżnienie
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Piotr Kozakiewicz – wyróżnienie
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

Dariusz Pukas1 miejsce
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz


2008/2009

VII Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej

Maciej Kruk – finalista etapu centralnego
Opiekun -Andrzej Sarnicki

Olimpiada Teologiczna

Sebastian Koralewicz – finalista etapu centralnego
Opiekun – s. Maria Maciaszek

Olimpiada Języka Angielskiego

Magdalena Broda – finalistka etapu centralnego
Opiekunowie – Katarzyna Danecka, Maciej Wesołowski

Olimpiada Języka Niemieckiego

Magdalena Broda – finalistka etapu centralnego
Opiekun – Ewa Olejnik

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie
po 17.IX.1939”

Dawid Machaj – laureat etapu centralnego
Opiekun – Joanna Szczepanek

Oskar Kochman – laureat etapu centralnego
Opiekun – Magdalena Sało

XXXVIII Olimpiada Biologiczna

Anna Wójcik finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Halina Polczak

Potyczki ortograficzne

Maciej Grenda – I miejsce
Natalia Stęchły – II miejsce
Kornelia Liszka – IV miejsce


2007/2008

XV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski – laureat
Opiekun – Maria Król

XVIII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny – finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Biologiczna

Katarzyna Wajda – finalistka
Opiekun – Zbigniew Tabor

XX Olimpiada Filozoficzna

Monika Fiodorów – finalistka
Aleksandra Marszałek – finalistka
Opiekun – Andrzej Sarnicki

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie
po 17.IX.1939”

Małgorzata Piątek – finalistka
Aleksandra Garczyńska – finalistka
Opiekun – Joanna Szczepanek

Lilianna Szczepanek – finalistka
Piotr Wawrzeniuk – finalista
Opiekun finalistów – Andrzej Sarnicki


2006/2007

XIV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski – finalista
Opiekun – Maria Król

XXXVI Olimpiada Biologiczna

Joanna Wiśniowska – finalistka
Opiekun – Zbigniew Tabor

Natalia Gdula – finalistka
Opiekun – Józef Zawadzki

XXII Olimpiada Ekologiczna

Anna Wójcik – finalistka
Opiekun – Halina Polczak

XVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny- finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XVIII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro – laureat
Opiekun – Krzysztof Wilgucki


2005/2006

XVI Olimpiada Teologii Katolickiej

Katarzyna Wajda – finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Renata Cena – laureatka
Opiekun – Marta Sarnicka

LVII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro – finalista
Opiekun – Krzysztof Wilgucki


2004/2005

J. francuski

P.Drozdowicz – wyróżnienie
Opiekun – Stanisława Nowowiejska

Matematyka

Patryk Pagacz – wyróżnienie
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Język rosyjski

Renata Cena – finalistka
Opiekun – Marta Sarnicka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Komputerowej

Pierwsze 3 miejsca: Wojciech Jakubowski, Grzegorz Świt, Grzegorz Możdżeń
Opiekunowie – Maria Król, Piotr Trynkiewicz

Tenis stołowy

dziewczęta – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie
chłopcy – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie
Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego: I – G. Arian, III – D.Pawlik

 Piłka Ręczna

dziewczęta – II miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej
chłopcy III- miejsce w Licealiadzie Powiatowej

 Piłka koszykowa

dziewczęta – III miejsce w Licealiadzie Rejonowej
chłopcy – II miejsce w Licealiadzie Rejonowej
chłopcy – ERA LIGA SZKOLNA – finał wojewódzki IV miejsce

Szachy

Zawody Powiatowe w Szachach Indywidualnych:

I – miejsce Andrzej Ocalewocz, II – Natalia Motak


Brak możliwości komentowania.