Olimpiady i Konkursy

W roku szkolnym 2017/2018 możesz wziąć udział w następujących konkursach i olimpiadach:

Olimpiada/Konkurs Termin Opiekun
LXVIII Olimpiada Matematyczna Katarzyna Trynkiewicz
IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Tomasz Lewandowski
XI Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki
Krzysztof Wilgucki, Katarzyna Trynkiewicz
LXVII Olimpiada Fizyczna Zbigniew Piguła
XI Olimpiada  „O Diamentowy indeks AGH”
w zakresie fizyki
Zbigniew Piguła
LXIV Olimpiada Chemiczna Małgorzata Wilgucka, Anna Wójcik
XLVII Olimpiada Biologiczna Zbigniew Tabor
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności  Małgorzata Wilgucka, Zbigniew Tabor
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Zbigniew Tabor
XLIV  Olimpiada Historyczna Andrzej Sarnicki
XXX Olimpiada Filozoficzna Andrzej Sarnicki
XIII Olimpiada Przedsiębiorczości Elżbieta Łambucka
Olimpiada LEKCJE Z ZUS Elżbieta Łambucka
 XLII Olimpiada Języka Angielskiego  Maciej Wesołowski
XLI Olimpiada Języka Francuskiego Stanisława Nowowiejska
 Olimpiada Teologii Katolickiej  ks. Łukasz Sowa
 XVI Olimpiada Znajomości Afryki  s. Maria Maciaszek
V Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS Beata Szczygieł
 XXXIII  Konkursu Matematyczny im. prof. Jana Marszala  Krzysztof Wilgucki, Katarzyna Trynkiewicz
 Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza  Małgorzata Wilgucka
 Konkurs Wiedzy Technicznej  Zbigniew Piguła
Ogólnopolski IX Konkurs Biochemiczny Zbigniew Tabor
Ogólnopolski Konkursu języka niemieckiego ,, Weltsprachen Abitur” edycja jesienna, zimowa
i wiosenna
Violetta Kamińska, Ewa Olejnik, Agnieszka Wójtowicz
Konkurs „Praca organiczna” Danuta Matusz
 Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej  Danuta Matusz
Konkurs Poetycki o Laur Impresji Barbara Bereza, Maria Kulikowska
Konkurs Piosenki Kresowej Jacek Sało
Konkurs „Wiersz, proza i piosenka o powstaniu Warszawskim” Barbara Bereza, Marek Skałuba
XIII edycja Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego Barbara Bereza
X Jarosławskie Potyczki Ortograficzne Marek Skałuba
 

ZAWODY SPORTOWE

 Sztafetowe biegi przełajowe – licealiada powiatowa dziewcząt  Dorota Szewczyk
Badminton – półfinał wojewódzki – licealiada chłopców Magdalena Szewczyk
Szachy drużynowe – licealiada rejonowa Janusz Jankowski
Szachy indywidualne – licealiada powiatowa Janusz Jankowski
Tenis stołowy – licealiada powiatowa chłopców Jacek Kiczek
Piłka ręczna – licealiada powiatowa dziewcząt
i
chłopców
Magdalena Szewczyk, Wojciech Lesiak
Koszykówka – licealiada powiatowa dziewcząt
i chłopców
 Jacek Kiczek
 Pływanie sztafeta 6x50m –  półfinał wojewódzki dziewcząt i chłopców  Wojciech Lesiak
 Siatkówka– licealiada powiatowa dziewcząt
i chłopców
 Dorota Szewczyk,  Wojciech Lesiak
Turniej o Puchar PWSTE  Dorota Szewczyk

 

Brak możliwości komentowania.