OLIMPIADY

Rok szkolny 2019/2020

XIII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie informatyki

          Daniel Blok – finalista I stopnia

          Opiekun –  Tomasz Lewandowski

XIII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

           Daniel Blok – finalista III stopnia

          Opiekun –  Katarzyna Trynkiewicz

XIII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

          Daniel Blok – finalista III stopnia

          Opiekun –  Zbigniew Piguła

XXIV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Katarzyna Borys – finalistka

Joanna Miazga – finalistka

Opiekunowie – Anna Wójcik, Zbigniew Tabor

46. Ogólnopolska Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Dominika Skupień – finalistka

Opiekun – Anna Wójcik

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Ewa Baran, Martyna Łuszczek, Dawid Blajer, Magdalena Jamróz  – laureaci

Opiekunowie – s. Bożena Wilman, ks. Paweł Serwański

VII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

                          Zuzanna Skowron – I miejsce

                           Magdalena Makar – II miejsce

                    Opiekun – Beata Szczygieł, Monika Potoczny

 

Rok szkolny 2018/2019

XLVIII Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Karcińska – laureatka

Opiekun – Zbigniew Tabor

XII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Daniel Blok- laureat

Opiekun –  Katarzyna Trynkiewicz

XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej

Aleksandry Chomicz – laureatka

Opiekun –  ks. Łukasz Sowa

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Artur Lepa – laureat

Opiekun – Jakub Duda

XXXI  Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Skawina – finalistka

Opiekun – Andrzej Sarnicki

VI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Aleksandra Gołębiowska – I miejsce

Opiekun – Beata Szczygieł, Monika Potoczny

Rok szkolny 2017/2018

XI Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Jakub Pinowski- laureat

Opiekun –  Krzysztof Wilgucki

Żaneta Kamecka, Krzysztof Bara – uczestnicy etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XI Olimpiada „O Diamentowy indeks AGH”
w zakresie fizyki

Krzysztof Bara – laureat

Opiekun – Zbigniew Piguła

XXX Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Skawina – laureatka etapu okręgowego

Opiekun – Andrzej Sarnicki

XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dominika Szczotka – finalistka

Opiekunowie – Małgorzata Wilgucka, Zbigniew Tabor

Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej
o ubezpieczeniach społecznych”

Zespół: Aleksandra Zelwach,

Magdalena Zawada,

Daniel Blok – II miejsce

Opiekun – Elżbieta Łambucka

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Magdalena Kondryszyn – wyróżnienie

Piotr Michalski – wyróżnienie

Opiekun – Ks. Łukasz Sowa

XLII Olimpiada Języka Angielskiego

Izabela Dominik – finalistka

Opiekun – Maciej Wesołowski

XLI Olimpiada Języka Francuskiego

Izabela Dominik – uczestniczka etapu okręgowego

Opiekun – Stanisława Nowowiejska

V Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Izabela Skowron – I miejsce

Nikola Lubera – II miejsce
Sandra Kucaba – III miejsce

Opiekun – Beata Szczygieł

XVI Olimpiada Znajomości Afryki

Angelika Konieczny – uczestniczka etapu okręgowego

Opiekun – s. Maria Maciaszek

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Andrzej Krucan – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Elżbieta Łambucka

IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Daniel Blok – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Przemysław Foryś – uczestnik etapu okręgowego

Opiekun – Tomasz Lewandowski

LXIX Olimpiada Matematyczna

Wojciech Zając, Daniel Blok – uczestnicy etapu okręgowego

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

LXVII Olimpiada Fizyczna

Krzysztof Bara – uczestnik półfinału – część doświadczalna

Opiekun – Zbigniew Piguła

Rok szkolny 2016/2017

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Natalia Marcinkiewicz – finalistka

Opiekun – Zbigniew Tabor

Kamila Machała – finalistka

Opiekun – Monika Potoczny

XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Aleksandra Karcińska – laureatka

Opiekunowie – Małgorzata Wilgucka, Zbigniew Tabor

X Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Damian Sobolewski – laureat II stopnia

Anna Matrejek – laureatka III stopnia

Opiekun  – Krzysztof Wilgucki

Zuzanna Buryło – laureatka III stopnia

Katarzyna Urbanek – laureatka III stopnia

Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Bartosz Sułek – finalista
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

XXIX Olimpiada Filozoficzna

Agata Kontek – laureatka zawodów centralnych

Magdalena Skawina – finalistka zawodów centralnych
Opiekun –  Andrzej Sarnicki

Rok szkolny 2015/2016

42. Olimpiada Historyczna

Kacper Bylinka – laureat zawodów centralnych
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Kacper Bylinka – laureat zawodów okręgowych
Agata Kontek – laureatka zawodów okręgowych
Opiekun –  Andrzej Sarnicki

45. Olimpiada Biologiczna

Maciej Sosnowski – finalista zawodów centralnych
Opiekun  – Monika Potoczny

47. Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jarosław Krut – finalista zawodów centralnych
Opiekun  – Marta Sarnicka

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”

Izabela Dominik  – finalistka
Opiekun  – s. Piotr Baraniewicz

IX Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

IX Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun  – Zbigniew Piguła

Rok szkolny 2014/2015

 XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Anna Matrejek – finalistka
Opiekun  – Małgorzata Wilgucka

XXVII Olimpiada Filozoficzna

Kinga Wygnaniec – finalistka
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Alicja Marcinkiewicz – etap okręgowy
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Hubert Osetek – etap centralny
Opiekun  – Katarzyna Trynkiewicz

Olimpiada Historyczna

Kacper Bylinka – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Adrian Wawrzeniuk – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Klaudia Oronowicz – etap okręgowy
Opiekun  – Elżbieta Łambucka

Olimpiada Języka Łacińskiego

Nel Zamorska, Joanna Stęc – etap okręgowy
Opiekun  – Magdalena Tkaczyk

Olimpiada Języka Angielskiego

Mikołaj Rejterowski – etap okręgowy
Opiekun  – Katarzyna Danecka

Olimpiada Chemiczna

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun  – Anna Wojcik

Olimpiada Fizyczna

Bartosz Pelikan – półfinał
Opiekun  – Zbigniew Piguła

Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH”
w zakresie fizyki

 Bartosz Pelikan, Jolanta Wierzbicka, Damian Flisowski,
Jakub Kisała, Marcin Kozdroń, Hubert Osetek – półfinał

Opiekunowie –  Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Bury, Tomasz Szawłoga, Philip Gołaszewski – etap wojewódzki
Opiekun  – Zbigniew Tabor

Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności

Anna Matrejek – etap centralny
Opiekun  – Zbigniew Tabor

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Gabriela Bury, Paulina Więcek – etap okręgowy
Opiekun  – Jacek Sało

Olimpiada Filozoficzna

Tomasz Szawłoga, Kinga Wygnaniec – etap okręgowy
Opiekun  – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Języka Niemieckiego

Philip Gołaszewski, J. Świętek – etap okręgowy
Opiekunowie –  Violetta Kamińska, Agnieszka Wójtowicz

Rok szkolny 2013/2014

LXV Olimpiada Matematyczna

Alicja Kida – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego

Dominika Nazar – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – Magdalena Tkaczyk

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Jolanta Wierzbińska – finalistka szczebla centralnego
Opiekun – ks. Michał Kozak

VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy

Indeks AGH” w zakresie matematyki

Alicja Kida – laureatka
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Paweł Walter – laureat
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego

Mikołaj Rejterowski – finalista zakwalifikowany do ostatniego etapu
Opiekun – Katarzyna Danecka

XLIII Olimpiada Biologiczna

Elżbieta Borlik – wyróżnienie w etapie okręgowym
Opiekun – Monika Potoczny

Daria Stawarz – etap okręgowy
Opiekun – Zbigniew Tabor

XL Olimpiada Historyczna – etap okręgowy

Tomasz Szawłoga – wyróżnienie
Kacper Bylinka

Opiekun – Andrzej Sarnicki

Wojciech Tabaka
Opiekun – Magdalena Sało

59. Olimpiada Chemiczna

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun – Małgorzata Wilgucka

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie chemii

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun – Małgorzata Wilgucka

VII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Paweł Pysz
Paweł Walter
Rafał Wątroba

Opiekun – Zbigniew Piguła

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Alicja Kida – etap okręgowy
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Paweł Pysz – etap okręgowy
Łukasz Socha – etap okręgowy

Paweł Walter – etap okręgowy
Rafał Wątroba – etap okręgowy
Hołub Karolina – etap okręgowy
Jagoda Pszonak – etap okręgowy
Marcin Kozdroń – etap okręgowy

Hubert Osetek – etap okręgowy
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

63. Olimpiada Fizyczna – etap okręgowy

Paweł Pysz
Paweł Walter
Łukasz Socha

Opiekun – Zbigniew Piguła

  Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności
– etap okręgowy

Magdalena Wawruszko
Marlena Kapusta

Opiekun – Halina Polczak, Małgorzata Wilgucka, Monika Potoczny

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

– etap okręgowy

Gabriela Bury
Tomasz Szawłoka

Opiekun – Jacek Sało

Apolonia Winiarz
Katarzyna Kordyaczny

Opiekun – Barbara Bereza

Aleksandra Szatko
Opiekun – Anna Bis

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paulina Kapłon
Opiekun – Piotr Trynkiewicz

Aleksandra Kubecka
Wojciech Nowosad
Mikołaj Rejterowski

Opiekun – Krzysztof Wilgucki

 Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Julita Hołub
Opiekun – Magdalena Sało

Olimpiada Języka Francuskiego

Maria Szajny – etap okręgowy
Opiekun –  Stanisława Nowowiejska

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Bury
Kamil Wańkowicz
Daria Stawarz

Opiekun – Zbigniew Tabor

Rok szkolny 2012/2013

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Paweł Kruk – laureat

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Anna Niemiec – finalistka etapu okręgowego
Przemysław Wątroba – finalista etapu okręgowego
Paweł Walter – finalista etapu okręgowego
Wioletta Wilczek – finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paweł Walter- finalista etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Emilia Pieczonka- finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

Paweł Walter- finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Paweł Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXV Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna

Tomasz Szawłoga – finalista
Damian Flisowski – finalista
Opiekun – Andrzej Sarnicki

LVI Olimpiada Astronomiczna

Sebastian Bek – etap okręgowy

Opiekun – Zofia Ciesielska

Rok szkolny 2011/2012

 XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

Aleksandra Nieprzecka – laureatka
Opiekun – Magdalena Sało

V Ogólnopolska Olimpiada z Fizyki o Diamentowy Indeks AGH

Wojciech Krupa – laureat
Opiekun – Zbigniew Piguła

III Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Sławomir Rożanów – laureat
Opiekun – Joanna Szczepanek

II Ogólnopolska Olimpiada Logiczno – Matematyczna

Paweł Walter – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Rok szkolny 2010/2011

LXII Olimpiada Matematyczna

Dariusz Pukas – finalista

Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXXV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Joanna Świt – laureatka

Opiekun – Katarzyna Danecka

XXIX Olimpiada  Języka Łacińskiego

Sebastian Koralewicz – finalista

Opiekun – Magdalena Tkaczyk

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Paula Pyrcz – uczestniczka na szczeblu okręgowym

Opiekun – Marta Sarnicka

Olimpiada Historyczna

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okręgowym

Karol Maziarek – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun – Magdalena Sało

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun – Elżbieta Łambucka

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okręgowym

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun: Elżbieta Łambucka

Krzysztof Zawisza – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun: Magdalena Sało

XXIII Okręgowa Olimpiada Filozoficzna

Paulina Lisze – uczestnik

Konrad Mucha – uczestnik

Opiekun – Andrzej Sarnicki

XL Okręgowa Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Drabik – III miejsce

Opiekun – Halina Polczak

XXVI Okręgowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Klaudia Maziarka – uczestnik

Jan Trynkiewicz – uczestnik

Paweł Wałęga – uczestnik

Opiekun – Halina Polczak

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Piotr Kozakiewicz – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

Rok szkolny 2009/2010

LXI Olimpiada Matematyczna

Maciej Mnich – finalista
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych VIII Mistrzostwa Polski

Dominik Walter finalista etapu krajowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXII Olimpiada Filozoficzna

Aleksandra Marszałek – laureatka
Kinga Jedynak – finalistka
Opiekun – Andrzej Sarnicki

X Olimpiada „Losy Polaków na wschodzie po 17 września 1939r.”

Krzysztof Ossolińskifinalista
Opiekun – Andrzej Sarnicki

Olimpiada „O Diamentowy indeks AGH”
w zakresie matematyki

Maciej Mnich – finalista etapu centralnego
Dominik Walter – finalista etapu okręgowego
Katarzyna Leniar – finalista etapu okręgowego
Opiekun – Katarzyna Trynkiewicz

XXXVI Olimpiada Historyczna

Oskar Kochmanfinalista
Opiekun – Magdalena Sało

Olimpiada o „Prawach Człowieka”

Oskar Kochman – finalista

Olimpiada „Wiedza o Polsce i świecie współczesnym”

Tomasz Pyśfinalista

XLI Olimpiada Języka rosyjskiego

Krystian Kupiński finalista
Opiekun – Marta Sarnicka

28. Olimpiada Języka łacińskiego

Sebastian Koralewiczetap okręgowy
Joanna Wajda – etap okręgowy
Opiekun – Magdalena Lipka

Rok szkolny 2008/2009

VII Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej

Maciej Kruk – finalista etapu centralnego
Opiekun – Andrzej Sarnicki

Olimpiada Teologiczna

Sebastian Koralewicz – finalista etapu centralnego
Opiekun – s. Maria Maciaszek

Olimpiada Języka Angielskiego

Magdalena Broda – finalistka etapu centralnego
Opiekunowie – Katarzyna Danecka, Maciej Wesołowski

Olimpiada Języka Niemieckiego

Magdalena Broda – finalistka etapu centralnego
Opiekun – Ewa Olejnik

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie
po 17.IX.1939”

Dawid Machaj – laureat etapu centralnego
Opiekun – Joanna Szczepanek

Oskar Kochman – laureat etapu centralnego
Opiekun – Magdalena Sało

XXXVIII Olimpiada Biologiczna

Anna Wójcik finalistka etapu okręgowego
Opiekun – Halina Polczak

Rok szkolny 2007/2008

XV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski – laureat
Opiekun – Maria Król

XVIII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny – finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Biologiczna

Katarzyna Wajda – finalistka
Opiekun – Zbigniew Tabor

XX Olimpiada Filozoficzna

Monika Fiodorów – finalistka
Aleksandra Marszałek – finalistka
Opiekun – Andrzej Sarnicki

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie
po 17.IX.1939”

Małgorzata Piątek – finalistka
Aleksandra Garczyńska – finalistka
Opiekun – Joanna Szczepanek

Lilianna Szczepanek – finalistka
Piotr Wawrzeniuk – finalista
Opiekun finalistów – Andrzej Sarnicki

Rok szkolny 2006/2007

XIV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski – finalista
Opiekun – Maria Król

XXXVI Olimpiada Biologiczna

Joanna Wiśniowska – finalistka
Opiekun – Zbigniew Tabor

Natalia Gdula – finalistka
Opiekun – Józef Zawadzki

XXII Olimpiada Ekologiczna

Anna Wójcik – finalistka
Opiekun – Halina Polczak

XVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny- finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XVIII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro – laureat
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Rok szkolny 2005/2006

XVI Olimpiada Teologii Katolickiej

Katarzyna Wajda – finalistka
Opiekun – Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Renata Cena – laureatka
Opiekun – Marta Sarnicka

LVII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro – finalista
Opiekun – Krzysztof Wilgucki

Powrót

 

Brak możliwości komentowania.