Kadra

 

Dyrektor:

mgr Jolanta Moskwa

Wicedyrektorzy:

mgr Magdalena Czerwonka
mgr Zofia Ciesielska

Nauczyciele:

mgr Bajan Andrzej – geografia, podstawy przedsiębiorczości
lic. Bal Jolanta – język włoski
mgr Bereza Barbara – język polski, wiedza o kulturze
mgr Brenkacz Jarosław – edukacja dla bezpieczeństwa
mgr  Ciesielska Zofia – fizyka, informatyka
mgr  Czerwonka Magdalena – fizyka
mgr Danecka Katarzyna – język angielski
mgr Dębicka Anna – język angielski
mgr Duda Jakub – historia, historia i społeczeństwo, podstawy filozofii
mgr Giec Robert – język angielski
mgr Gil Marzena
– matematyka, informatyka
mgr Gryczman-Kostka Agnieszka – język francuski
mgr Jankowski Janusz – wychowanie fizyczne
mgr Jastrzębska Jolanta – język angielski
ks.mgr Kaszuba Paweł – religia
mgr Kiczek Jacek – wychowanie fizyczne
mgr Kulikowska Maria – język polski
mgr Kuźniar-Jabłońska Katarzyna– język angielski
mgr Lesiak Wojciech – wychowanie fizyczne
dr inż. Lewandowski Tomasz – informatyka
mgr Łambucka Elżbieta – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
s. mgr Maciaszek Maria – religia
dr Matusz Danuta – język polski, dziennikarstwo
mgr  Moskwa Jolanta – fizyka
mgr Olejnik Ewa – język niemiecki
mgr Pieczonka Marzena – matematyka
mgr Piguła Zbigniew – fizyka, przyroda
mgr Podolak Klaudia – język hiszpański
mgr Poliśkiewicz Robert – język angielski
mgr Potoczny Monika – biologia, chemia
mgr Sało Jacek – język polski
mgr Sało Magdalena – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
mgr Sarnicka Marta – język rosyjski
mgr Sarnicki Andrzej – historia, podstawy filozofii
mgr Skałuba Marek – język polski
ks. mgr Sowa Łukasz – religia
mgr Szczepanek Joanna – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
mgr Szewczyk Dorota – wychowanie fizyczne
mgr Szewczyk Magdalena – wychowanie fizyczne
mgr Szymski Paweł – język angielski
mgr Tabor Zbigniew – biologia
mgr Tkaczyk Magdalena – język łaciński, wiedza o kulturze
mgr Trynkiewicz Katarzyna – matematyka
mgr Trynkiewicz Piotr – matematyka, informatyka
mgr Wesołowski Maciej – język angielski
mgr Wieliczko Izabela – język angielski
mgr Wilgucka Małgorzata – chemia
mgr Wilgucki Krzysztof – matematyka
mgr Wójcik Anna – chemia
mgr Wójtowicz Agnieszka – język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Zakrzewski Wojciech – geografia

Biblioteka

mgr Stęchły Elżbieta
mgr Bartosiewicz Maryla

Pedagog szkolny

mgr Szczygieł Beata

Pracownicy administracji i obsługi

mgr Terlecka Elżbieta – sekretarz szkoły
mgr Mazur Beata – specjalista
mgr Czyż Alicja – główny księgowy
mgr Ciołek Bożena – starszy referent
Maślanka Grzegorz – konserwator, palacz co, dozorca
Bajcar Mieczysław – robotnik gospodarczy
Jakubik Anna – woźna
Fil Maria – sprzątaczka
Kłak Jolanta – sprzątaczka
Przybylska Władysława – sprzątaczka
Magdziak Anna – sprzątaczka

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2018/2019

I A – Trynkiewicz Piotr
I B – Gil Marzena
I C – Sało Magdalena
I D – Pieczonka Marzena
I E – Szczepanek Joanna
I F – Danecka Katarzyna
I G – Dębicka Anna
II A – Potoczny Monika
II B – Łambucka Elżbieta
II C – Wilgucki Krzysztof
II D – Wójtowicz Agnieszka
II E – Duda Jakub
II F – Olejnik Ewa
II G – Piguła Zbigniew
III A – Wójcik Anna/Giec Robert
III B – Matusz Danuta
III C – Kuźniar-Jabłońska Katarzyna
III D – Szymski Paweł
III E – Lesiak Wojciech
III F – Lewandowski Tomasz
III G – Trynkiewicz Katarzyna

Brak możliwości komentowania.