Kadra

 

Dyrektor:

mgr Jolanta Moskwa

Wicedyrektorzy:

mgr Magdalena Czerwonka
mgr Zofia Ciesielska

Nauczyciele:

mgr Bajan Andrzej – geografia, podstawy przedsiębiorczości
lic. Bal Jolanta – język włoski
mgr Bereza Barbara – język polski
mgr Blok Małgorzata – chemia
mgr Ciesielska Zofia – fizyka, informatyka, przyroda
mgr Czerwonka Magdalena – fizyka
mgr Danecka Katarzyna – język angielski
mgr Dejneka Alina – język łaciński
mgr Dębicka Anna – język angielski
mgr Duda Jakub – historia
mgr Giec Robert – język angielski
mgr Gil Marzena
– matematyka
mgr Jankowski Janusz – wychowanie fizyczne
mgr Jastrzębska Jolanta – język angielski
mgr Kamińska Violetta – język niemiecki
ks.mgr Kaszuba Paweł – religia
mgr Kiczek Jacek – wychowanie fizyczne
mgr inż. Król Maria – informatyka
mgr Kulikowska Maria – język polski
mgr Kuźniar-Jabłońska Katarzyna– język angielski
mgr Lesiak Wojciech – wychowanie fizyczne
dr inż. Lewandowski Tomasz – informatyka
mgr Łambucka Elżbieta – historia, wiedza o społeczeństwie, przyroda
s. mgr Maciaszek Maria – religia
dr Matusz Danuta – język polski, dziennikarstwo
mgr  Moskwa Jolanta – fizyka
mgr Nowowiejska Stanisława – język francuski
mgr Olejnik Ewa – język niemiecki
mgr Pieczonka Marzena – matematyka
mgr Piguła Zbigniew – fizyka
mgr Poliśkiewicz Robert – język angielski
mgr Potoczny Monika – biologia
mgr Sało Jacek – język polski
mgr Sało Magdalena – historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Sarnicka Marta – język rosyjski
mgr Sarnicki Andrzej – historia, wiedza o społeczeństwie, filozofia
mgr Skałuba Marek – język polski
ks. mgr Sowa Łukasz – religia
mgr Szczepanek Joanna – historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Szewczyk Dorota – wychowanie fizyczne
mgr Szewczyk Magdalena – wychowanie fizyczne
mgr Szymski Paweł – język angielski
mgr Tabor Zbigniew – biologia
mgr Tkaczyk Magdalena – łacina, wiedza o kulturze, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Trynkiewicz Katarzyna – matematyka
mgr Trynkiewicz Piotr – matematyka
mgr Wesołowski Maciej – język angielski
mgr Wieliczko Izabela – język angielski
mgr Wilgucka Małgorzata – chemia
mgr Wilgucki Krzysztof – matematyka
mgr Wójcik Anna – chemia
mgr Wójtowicz Agnieszka – język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Zakrzewski Wojciech – geografia

Biblioteka

mgr Bis Anna
mgr Stęchły Elżbieta

Pedagog szkolny

mgr Szczygieł Beata

Pracownicy administracji i obsługi

mgr Terlecka Elżbieta – sekretarz szkoły
mgr Mazur Beata – specjalista
mgr Czyż Alicja – główny księgowy
mgr Ciołek Bożena – starszy referent
Maślanka Grzegorz – konserwator, palacz co, dozorca
Fil Marcin – robotnik gospodarczy
Jakubik Anna – woźna
Fil Maria – sprzątaczka
Kłak Jolanta – sprzątaczka
Przybylska Władysława – sprzątaczka
Żółcińska Jolanta – sprzątaczka

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2017/2018

I A – Potoczny Monika
I B – Łambucka Elżbieta
I C – Wilgucki Krzysztof
I D – Wójtowicz Agnieszka
I E – Duda Jakub
I F – Olejnik Ewa
I G – Piguła Zbigniew
II A – Wójcik Anna/Giec Robert
II B – Matusz Danuta
II C – Kuźniar-Jabłońska Katarzyna
II D – Szymski Paweł
II E – Lesiak Wojciech
II F – Lewandowski Tomasz
II G – Trynkiewicz Katarzyna
III A – Dębicka Anna
III B – Gil Marzena
III C – Szczepanek Joanna
III D – Trynkiewicz Piotr
III E – Wesołowski Maciej
III F – Danecka Katarzyna
III G – Pieczonka Marzena
III H – Bajan Andrzej

Brak możliwości komentowania.