Osiągnięcia

Aktualne osiągnięcia…


Olimpiady przedmiotowe i zawody sportowe


 

2016/2017

XXXII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Anna Matrejek – I miejsce
Opiekun Krzysztof Wilgucki

Michał Bereza – finalista
Opiekun Piotr Trynkiewicz

Żaneta Kamecka – finalistka
Zuzanna Buryło – finalistka
Bartosz Sułek – finalista
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

XVII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. prof. Franciszka Leji

Gabriela Sernik – I miejsce w etapie powiatowym, uczestnik etapu rejonowego
Piotr Stępiński – uczestnik etapu rejonowego
Bartosz Szewczyk- uczestnik etapu rejonowego
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

JMichał Kozdrowicki – uczestnik etapu rejonowego
Michał B. – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun Piotr Trynkiewicz

Natalia Marcinkiewicz – uczestnik etapu rejonowego
Jerzy Buszko – uczestnik etapu rejonowego
Opiekun Marzena Gil

Jakub Pinowski – finalista
Adrian Buryło – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Piasecki- uczestnik etapu rejonowego
Opiekun Krzysztof Wilgucki

IX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Damian Sobolewski – laureat II stopnia
Opiekun Krzysztof Wilgucki

Anna Matrejek – laureatka III stopnia
Opiekun Krzysztof Wilgucki

Zuzanna Buryło – laureatka III stopnia
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

Katarzyna Urbanek – laureatka III stopnia
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Bartosz Sułek – finalista
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

2015/2016

 

 42. Olimpiada Historyczna

Kacper Bylinka – laureat zawodów centralnych
Opiekun Andrzej Sarnicki

XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Kacper Bylinka – laureat zawodów okręgowych
Agata Kontek – laureatka zawodów okręgowych
Opiekun Andrzej Sarnicki

 45. Olimpiada Biologiczna

Maciej Sosnowski – finalista zawodów centralnych
Opiekun Monika Potoczny

47. Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jarosław Krut – finalista zawodów centralnych
Opiekun Marta Sarnicka

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”

Izabela Dominik  – finalistka
Opiekun ks. Piotr Baraniewicz

XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. prof. Franciszka Leji

etap wojewódzki:

laureatka I miejsca Zuzanna Buryło
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

laureat III miejsca Jakub Pinowski
Opiekun Krzysztof Wilgucki

wyróżnienie Anna Matrejek
Opiekun Krzysztof Wilgucki

Wojewódzki Konkurs „URoki Matematyki”

Zuzanna Buryło – finalistka
Katarzyna Urbanek – finalistka
Bartosz Sułek – finalista
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

Joanna Biedroń – finalistka
Weronika Szpytma – finalistka
Opiekun Marzena Gil

Wojciech Maziarz – finalista
Opiekun Krzysztof Wilgucki

IX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

IX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie fizyki

Dominika Furgała – finalistka
Opiekun Zbigniew Piguła

XXXI Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Aneta Zagrobelny – finalistka
Dominika Furgała – finalistka
Maciej Kubaka – finalista
Michał B. – finalista
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

Adrianna Sowińska – finalistka
Aleksandra Lesiak – finalistka
Andrzej Krucan – finalista
Opiekun Marzena Pieczonka

Paulina Kapłon – finalistka
Michał Kozdrowicki – finalista
Opiekun Piotr Trynkiewicz

 Konkurs Wiedzy Technicznej

Maciej Jagusztyn i Bartosz Terebecki – finaliści
Opiekun Zbigniew Piguła

X Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”

Karolina Płoskoń – laureatka
Opiekun Danuta Matusz

XV Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Magdalena Krzych – finalistka
Weronika Makowska – finalistka
Opiekun Danuta Matusz


2014/2015

XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

III miejsce Bartłomiej Gilarski oraz Maciej Tomaszewski
Opiekun Jarosław Brenkacz

 XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

finalistka Anna Matrejek
Opiekun Małgorzata Wilgucka

XV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

laureatka I miejsca Anna Matrejek
Opiekun Krzysztof Wilgucki

finaliści: Zuzanna Buryło, Dominika Furgała, Damian Lepiarz
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

finalistka Paulina Kapłon
Opiekun Piotr Trynkiewicz

XXVII Olimpiada Filozoficzna

finalistka Kinga Wygnaniec
Opiekun Andrzej Sarnicki

II Ogólnopolski konkurs historyczno-literacki „Pamięć nieustająca”

finalista: Karolina Mazur

XXX Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała

finaliści Maciej Sosnowski, Paulina Kapłon, Aleksandra Płocica, Patrycja Tomas, Aneta Zagrobelna
Opiekunowie Piotr Trynkiewicz, Krzysztof Wilgucki, Katarzyna Trynkiewicz

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

etap okręgowy Alicja Marcinkiewicz
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
w zakresie matematyki

etap okręgowy Marcin Kozdroń, Damian Flisowski, Jakub Kisała, Hubert Osetek

etap centralny Hubert Osetek
Opiekun Katarzyna Trynkiewicz

XIV Konkurs Wiedzy Technicznej
„sapere aude” – odważ się byś mądrym

w kategorii interdyscyplinarnej:
laureat: Hubert Osetek
finaliści: Bartosz Pelikan
Maciej Pieczko

Opiekun Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy Kacper Bylinka
Opiekun Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

etap okręgowy Adrian Wawrzeniuk
Opiekun Andrzej Sarnicki

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

etap okręgowy Klaudia Oronowicz
Opiekun Elżbieta Łambucka

Olimpiada Języka Łacińskiego

etap okręgowy Nel Zamorska, Joanna Stęc
Opiekun Magdalena Tkaczyk

Olimpiada Języka Angielskiego

etap okręgowy Mikołaj Rejterowski
Opiekun Katarzyna Danecka

Olimpiada Chemiczna

etap okręgowy Patryk Pyrcz
Opiekun Anna Wojcik

Olimpiada Fizyczna

półfinał Bartosz Pelikan
Opiekun Zbigniew Piguła

Olimpiada o „Diamentowy indeks” AGH w zakresie fizyki

półfinał Bartosz Pelikan, Jolanta Wierzbicka, Damian Flisowski, Jakub Kisała, Marcin Kozdroń, Hubert Osetek
Opiekun Zbigniew Piguła, Magdalena Czerwonka

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

etap wojewódzki Gabriela Bury, Tomasz Szawłoga, Philip Gołaszewski
Opiekun Zbigniew Tabor

Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności

etap centralny Anna Matrejek
Opiekun Zbigniew Tabor

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy Gabriela Bury, Paulina Więcek
Opiekun Jacek Sało

Olimpiada Filozoficzna

etap okręgowy Tomasz Szawłoga, Kinga Wygnaniec
Opiekun Andrzej Sarnicki

Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy Philip Gołaszewski, J. Świętek
Opiekun Violetta Kamińska, Agnieszka Wójtowicz

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

finał Patryk Pyrcz
Opiekun Anna Wójcik

Konkurs Biochemiczny

etap okręgowy Anna Matrejek, Andżelika Matrejek, Gabriela Bury, Paulina Trzeciak, Patryk Pyrcz, Michał Lazar
Opiekun Monika Potoczny

Konkurs Hiv/Aids

Finał A. Ważna, A.Kowal, A. Sabatowska
Opiekun Monika Potoczny, Zbigniew Tabor

Konkurs ZUS -I edycja ubezpieczenia społeczne

finał Joanna Biedroń, Anna Matrejek, M. Kisiel
Opiekun Elżebieta Łambucka

Konkurs Wiedzy o Mediach

finał Małgorzata Jakubas
Opiekun Danuta Matusz

Ogólnopolski Turniej Reportażu 14 edycja

finał Karolina Płoskoń, Magdalena Krzych
Opiekun Danuta Matusz

Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

kategoria własna-Michał Superson II miejsce
Opiekun Marek Skałuba Danuta Matusz Barbara Bereza

Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim Konkurs w rok 70 rocznicy wybuchu powstania

wyróżnienie – Aleksander Michalewski
Opiekun Barbara Bereza

Laur Impresji Konkurs Recytatorski

Samanta Śliwińska – II miejsce
Opiekun Barbara Bereza

Festiwal Piosenki Ojczystej ”Serce w plecaku”

Aldona Mikoś -I miejsce
Opiekun Beata Szczygieł


2013/2014

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Piotr Gliniak – laureat
Opiekun: s. Maria Maciaszek

LXV Olimpiada Matematyczna

Alicja Kida – finalistka szczebla centralnego
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego

Dominika Nazar – finalistka szczebla centralnego
Opiekun: Magdalena Tkaczyk

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Jolanta Wierzbińska – finalistka szczebla centralnego
Opiekun: ks. Michał Kozak

VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Alicja Kida – laureatka
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Paweł Walter – laureat
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego

Mikołaj Rejterowski – finalista zakwalifikowany do ostatniego etapu
Opiekun: Katarzyna Danecka

XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Paweł Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XLIII Olimpiada Biologiczna

Elżbieta Borlik – wyróżnienie w etapie okręgowym
Opiekun: Monika Potoczny

Daria Stawarz – etap okręgowy
Opiekun: dyr Zbigniew Tabor

 XL Olimpiada Historyczna – etap okręgowy

Tomasz Szawłoga – wyróżnienie
Kacper Bylinka

Opiekun: Andrzej Sarnicki

Wojciech Tabaka
Opiekun: Magdalena Sało

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Interaktywny Produkt IT”

Łukasz Rolewski – laureat
Opiekun: Katarzyna Danecka

Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego

Patryk Pyrcz – laureat
Opiekun: Małgorzata Wilgucka

59 Olimpiada Chemiczna

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun: Małgorzata Wilgucka

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Katarzyna Stybel – finalistka etapu
Patryk Pyrcz

Opiekun: Małgorzata Wilgucka

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie chemii

Patryk Pyrcz – etap okręgowy
Opiekun: Małgorzata Wilgucka

VII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie fizyki

Paweł Pysz
Paweł Walter
Rafał Wątroba

Opiekun: Zbigniew Piguła

VIII Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Alicja Kida – etap okręgowy
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Paweł Pysz – etap okręgowy
Łukasz Socha – etap okręgowy

Paweł Walter – etap okręgowy
Rafał Wątroba – etap okręgowy
Hołub Karolina – etap okręgowy
Jagoda Pszonak – etap okręgowy
Marcin Kozdroń – etap okręgowy

Hubert Osetek – etap okręgowy
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

63. Olimpiada Fizyczna – etap okręgowy

Paweł Pysz
Paweł Walter
Łukasz Socha

Opiekun: Zbigniew Piguła

  Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności – etap okręgowy

Magdalena Wawruszko
Marlena Kapusta

Opiekun: Halina Polczak, Małgorzata Wilgucka, Monika Potoczny

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – etap okręgowy

Gabriela Bury
Tomasz Szawłoka

Opiekun: Jacek Sało

Apolonia Winiarz
Katarzyna Kordyaczny

Opiekun: Barbara Bereza

Aleksandra Szatko
Opiekun: Anna Bis

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paulina Kapłon
Opiekun: Piotr Trynkiewicz

Aleksandra Kubecka
Wojciech Nowosad
Mikołaj Rejterowski

Opiekun: Krzysztof Wilgucki

 Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Julita Hołub
Opiekun: Magdalena Sało

Olimpiada Języka Francuskiego

Maria Szajny – etap okręgowy
Opiekun: Stanisława Nowowiejska

 XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Bury
Kamil Wańkowicz
Daria Stawarz

Opiekun: dyr Zbigniew Tabor


2012/2013

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Daria Stawarz – laureatka
Opiekun: s. Maria Maciaszek

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie fizyki

Paweł Kruk – laureat

Olimpiada ,,O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Anna Niemiec – finalista etapu okręgowego
Przemysław Wątroba – finalista etapu okręgowego
Paweł Walter – finalista etapu okręgowego
Wioletta Wilczek – finalista etapu okręgowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Paweł Walter– finalista etapu okręgowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Emilia Pieczonka– finalista etapu okręgowego
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

Paweł Walter– finalista
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Paweł Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXX Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Paweł Pysz – finalista
Artur Wysocki – wyróżnienie
Izabela Kowal – uczestnik
Joanna Boratyn – uczestnik
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Gabriela Bury – uczestnik
Philip Gałaszewski – uczestnik
Opiekun: Piotr Trynkiewicz

XXVII Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała

Maciej Imiełowski – I miejsce, opiekun: Krzysztof Wilgucki
Marek Tkaczyk – II miejsce, opiekun: Katarzyna Trynkiewicz
Anna Niemiec – wyróżnienie, opiekun: Katarzyna Trynkiewicz
Sebastian Bek – finalista, opiekun: Piotr Trynkiewicz

XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. prof. F. Leji

Alicja Kida – wyróżnienie
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Paweł Walter – finalista
Alicja Marcinkiewicz – finalista
Sebastian Suchy – finalista
Hubert Osetek – I miejsc w etapie powiatowym
Rafał Wątroba – II miejsce w etapie rejonowym
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Alfik Matematyczny

Alicja Marcinkiewicz – wyróżnienie
Jakub Kisała – wyróżnienie
Hubert Osetek – wyróżnienie
Karolina Hołub – wyróżnienie
Paweł Pysz – wyróżnienie
Rafał Wątroba – wyróżnienie
Sebastian Bek – wyróżnienie
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Gabriela Bury – wyróżnienie
Opiekun: Piotr Trynkiewicz

Wojewódzki Konkurs Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych ,,Zostań Pitagorasem”

Katarzyna Bocheńska – finalista
Katarzyna Załuska – finalista
Marcin Wysocki – finalista
Justyna Michalwska – finalista
Katarzyna Rajter – finalista
Opiekun: Piotr Trynkiewicz

Wojewódzki Konkurs Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych ,,Zostań Euklidesem”

Marcin Tomas – laureat
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Aniela Niemiec – finalista
Przemysław Wątroba – finalista
Wioletta Wilczek – finalista
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXV Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna

Tomasz Szawłoga – finalista
Damian Flisowski – finalista
Opiekun: Andrzej Sarnicki

I Konkurs „Oblicza PRL”
Kryzysy społeczno-polityczne PRL w latach: 1956,1968, 1970, 1976, 1980-81, 1989

2. miejsce – Konrad Żygadło, klasa IIIC,
10. miejsce – Aleksandra Krupa, klasa IIIB,
11. miejsce – Karol Maziarek, klasa IIIC,
12. miejsce – Marcin Tomas, klasa IIIG,
15. miejsce – Michał Oronowicz, klasa IIIG,
20. miejsce – Judyta Osmyk, klasa IIIE,
22. miejsce – Piotr Kozak, klasa IIIE.

Opiekunowie: Elżbieta Łambucka, Magdalena Sało, Joanna Szczepanek

I miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM – piłka ręczna dziewcząt

Bocheńska K., Wojdyło A., Dobosz K., Wańkowicz G., Oziębło M., Rychlicka M., Mazurkiewicz M., Leszczak E., Machaj W., Lenar O., Bajorska M., Kubasik P., Kulikowska I., Solska J., Trojnar M.
Opiekun: mgr Magdalena Szewczyk

II miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM – tenis stołowy chłopców

Paweł Oziębło
Hubert Żołyniak
Damian Dorota
Opiekun: mgr Jacek Kiczek


2011/2012

 

 XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

Aleksandra Julia Nieprzecka – laureatka
Opiekun: Magdalena Sało

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

V Ogólnopolska Olimpiada z Fizyki o Diamentowy Indeks AGH

Wojciech Krupa – laureat
Opiekun: Zbigniew Piguła

III Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Sławomir Rożanów – laureat
Opiekun: Joanna Szczepanek

XVI Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Marta Siuśta – finalistka
Opiekun: Joanna Szczepanek

XXIX Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Finaliści:
Przemysław Wątroba
Rafał Wątroba

Wyróżnienia:
Monika Baran
Edyta Boryło
Wioletta Wilczek
Izabela Kowal
Dariusz Kątnik
Paweł Pysz
Opiekun: mgr Katarzyna Trynkiewicz

II Ogólnopolska Olimpiada Logiczno – Matematyczna

Paweł Walter – finalista
Opiekun: mgr Katarzyna Trynkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Meridian Mathematics Competition”

Wyróżnienie w finale:
Rafał Wątroba

Finaliści:
Przemysław Wątroba
Edyta Boryło
Katarzyna Podgórna
Dariusz Kątnik
Opiekun: mgr Katarzyna Trynkiewicz


 2010/2011

LXII Olimpiada Matematyczna

Dariusz Pukas – finalista

Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXXV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Joanna Świt – laureatka

Opiekun: Katarzyna Danecka

XXIX Olimpiada  Języka Łacińskiego

Sebastian Koralewicz – finalista

Opiekun: Magdalena Tkaczyk

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Paula Pyrcz – uczestniczka na szczeblu okręgowym

Opiekun: Marta Sarnicka

Olimpiada Historyczna

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okregowym

Karol Maziarek – uczestnik na szczeblu okregowym

Opiekun: Magdalena Sało

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okregowym

Opiekun: Elżbieta Łambucka

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Aleksandra Nieprzecka – uczestnik na szczeblu okręgowym

Mateusz Welc – uczestnik na szczeblu okregowym

Opiekun: Elżbieta Łambucka

Krzysztof Zawisza – uczestnik na szczeblu okręgowym

Opiekun: Magdalena Sało

XXIII Okręgowa Olimpiada Filozoficzna w Rzeszowie

Paulina Lisze – uczestnik

Konrad Mucha – uczestnik

Opiekun: Andrzej Sarnicki

XL Okręgowa Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Drabik –III miejsce

Opiekun: Halina Polczak

XXVI Okręgowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Klaudia Maziarka – uczestnik

Jan Trynkiewicz – uczestnik

Paweł Wałęga – uczestnik

Opiekun: Halina Polczak

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Piotr Kozakiewicz – finalista
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz


 2009/2010

 

LXI Olimpiada Matematyczna

Maciej Mnich – finalista
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych VIII Mistrzostwa Polski

Dominik Walter – finalista etapu krajowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXII Olimpiada Filozoficzna

Aleksandra Marszałek – laureatka
Kinga Jedynak – finalistka
Opiekun: Andrzej Sarnicki

X Olimpiada „Losy Polaków na wschodzie po 17 września 1939r.”

Krzysztof Ossoliński – finalista
Opiekun: Andrzej Sarnicki

Olimpiada „O Diamentowy indeks AGH” w zakresie matematyki

Maciej Mnich – finalista etapu centralnego
Dominik Walter – finalista etapu okręgowego
Katarzyna Leniar – finalista etapu okręgowego
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

XXXVI Olimpiada Historyczna

Oskar Kochman – finalista
Opiekun: Magdalena Sało

Olimpiada o „Prawach Człowieka”

Oskar Kochman – finalista

Olimpiada „Wiedza o Polsce i świecie współczesnym”

Tomasz Pyś – finalista

XLI Olimpiada Języka rosyjskiego

Krystian Kupiński – finalista
Opiekun: Marta Sarnicka

Turniej Poetycki zrealizowany przez MOK Jarosław

Monika Siara – otrzymała „Laur Impresji” w kategorii recytacji

V edycja Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego

Monika Siara – I miejsce

XXIII Turniej Wierszy Jednego Poety poświęcony twórczości Jacka Napiórkowskiego

Monika Siara II miejsce
Anna Stańko – III miejsce
Opiekun: Ewa Wiśniewska

28 Olimpiada Języka łacińskiego

Sebastian Koralewicz – etap okręgowy
Joanna Wajda – etap okręgowy
Opiekun: Magdalena Lipka

Finał XXV konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Anita Gilarska – klasa 2b – 1 miejsce
Opiekun: Krzysztof Wilgucki

Dominik Walter – klasa 3g – 2 miejsce
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Maciej Mnich – klasa 3g – wyróżnienie
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Piotr Kozakiewicz – klasa 2h – wyróżnienie
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz

Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

Dariusz Pukas – 1 miejsce
Opiekun: Katarzyna Trynkiewicz


2008/2009

 

VII Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej

Maciej Kruk – klasa 3f– finalista etapu centralnego
Opiekun: Andrzej Sarnicki

Olimpiada Teologiczna

Sebastian Koralewicz – klasa 1c – finalista etapu centralnego
Opiekun: s. Maria Maciaszek

Olimpiada Języka Angielskiego

Magdalena Broda – klasa 3f – finalistka etapu centralnego
Opiekun: Katarzyna Danecka, Maciej Wesołowski

Olimpiada Języka Niemieckiego

Magdalena Broda- klasa 3f – finalistka etapu centralnego
Opiekun: Ewa Olejnik

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939”

Dawid Machaj – klasa 3c – laureat etapu centralnego
Opiekun: Joanna Szczepanek

Oskar Kochman – klasa 2e – laureat etapu centralnego
Opiekun: Magdalena Sało

XXXVIII Olimpiada Biologiczna

Anna Wójcik – finalistka etapu okręgowego
Opiekun Halina Polczak

Potyczki ortograficzne

Maciej Grenda- klasa 2i – I miejsce
Natalia Stęchły – klasa 2a – II miejsce
Kornelia Liszka – klasa 2a – IV miejsce


2007/2008

 

XV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski – klasa 3b– laureat
Opiekun: Maria Król

XVIII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny – klasa 3b– finalistka
Opiekun: Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Biologiczna

Katarzyna Wajda – klasa 3d– finalistka
Opiekun: Zbigniew Tabor

XX Olimpiada Filozoficzna

Monika Fiodorów- klasa 3e– finalistka
Aleksandra Marszałek – klasa 1e– finalistka
Opiekun finalistek: Andrzej Sarnicki

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939”

Małgorzata Piątek – klasa 2c – finalistka
Aleksandra Garczyńska – klasa 2c – finalistka
Opiekun finalistek: Joanna Szczepanek

Lilianna Szczepanek – klasa 2f – finalistka
Piotr Wawrzeniuk- klasa 3c – finalista
Opiekun finalistów: Andrzej Sarnicki

 


2006/2007

 

XIV Olimpiada Informatyczna

Michał Stachurski– finalista
Opiekun: mgr Maria Król

XXXVI Olimpiada Biologiczna

Joanna Wiśniowska– finalistka
Opiekun: mgr Zbigniew Tabor

Natalia Gdula– finalistka
Opiekun: mgr Józef Zawadzki

XXII Olimpiada Ekologiczna

Anna Wójcik – finalistka
Opiekun: mgr Halina Polczak

XVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Monika Potoczny– finalistka
Opiekun: Ks. Tadeusz Piwiński

XVIII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro– laureat
Opiekun: mgr Krzysztof Wilgucki


2005/2006

 

XVI Olimpiada Teologii Katolickiej

Katarzyna Wajda– finalistka
Opiekun: Ks. Tadeusz Piwiński

XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Renata Cena – laureatka
Opiekun: mgr Marta Sarnicka

LVII Olimpiada Matematyczna

Maciej Wawro– finalista
Opiekun: mgr Krzysztof Wilgucki


2004/2005

 

J. francuski

P.Drozdowicz– wyróżnienie
Opiekun: mgr Stanisława Nowowiejska

Matematyka

Patryk Pagacz-wyróżnienie
Opiekun: mgr Krzysztof Wilgucki

Język rosyjski

Renata Cena – finalistka
Opiekun: mgr Marta Sarnicka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Komputerowej

Pierwsze 3 miejsca: Wojciech Jakubowski, Grzegorz Świt, Grzegorz Możdżeń
Opiekun: mgr Maria Król, mgr Piotr Trynkiewicz

Tenis stołowy

dziewczęta – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie
chłopcy – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie
Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego: I G. Arian, III- D.Pawlik

 Piłka Ręczna

dziewczęta – II miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej
chłopcy III- miejsce w Licealiadzie Powiatowej

 Piłka koszykowa

dziewczęta – III miejsce w Licealiadzie Rejonowej
chłopcy – II miejsce w Licealiadzie Rejonowej
chłopcy – ERA LIGA SZKOLNA -finał wojewódzki IV miejsce

Szachy

Zawody Powiatowe w Szachach Indywidualnych: I-miejsce Andrzej Ocalewocz, II- Natalia Motak


link