Absolwenci





Wybierz rok a następnie klasę:


rocznik 1962

  1. Podgórska Janina
  2. Albrecht Andrzej
  3. Albrecht Elżbieta
  4. Anweiler Barbara
  5. Babinetz Andrzej
  6. Baran Krystyna
  7. Bester Romuald
  8. Bober Anna
  9. Bodzioch Krystyna
  10. Cena Bronisław
  11. Chmura Leszek
  12. Derkacz Janina
  13. Dlaboga Adrian
  14. Draganik Anna
  15. Dyjor Zbigniew
  16. Fecko Danuta
  17. Fleszar Wiesław
  18. Flis Jadwiga
  19. Gągola Teresa
  20. Gąsior Maria
  21. Gniewek Jerzy
  22. Gumiński Wojciech
  23. Hładki Marek
  24. Horbowy Władysław
  25. Horeczy Łucja
  26. Horwath Lucyna
  27. Hurkacz Danuta
  28. Iwański Stanisław
  29. Jadach Andrzej
  30. Jamińska Elżbieta
  31. Jaremkiewicz Ewarysta
  32. Kamiński Józef
  33. Kądziółka Magdalena
  34. Kilarska Maria
  35. Kmita Wiesław
  36. Knobloch Marta
  37. Kociubińska Danuta
  38. Kolasa Wanda
  39. Komonicki Janusz
  40. Kosiński Teofil
  41. Kotowska Krystyna
  42. Kowal Andrzej
  43. Kowalczyk Grażyna
  44. Krupa Elżbieta
  45. Kunzek Andrzej
  46. Kurpiel Kazimiera
  47. Kuszyk Stefania
  48. Laska Irena
  49. Lasota Stanisław
  50. Lasota Stanisława
  51. Lepa Mieczysław
  52. Lepszy Stanisław
  53. Lis Zdzisław
  54. Lusińska Maria
  55. Majkut Ryszard
  56. Makara Stanisława
  57. Malawska Zofia
  58. Marczyk Anna
  59. Markiewicz Maria
  60. Marusiak Barbara
  61. Maziarek Jadwiga
  1. Mickowski Maciej
  2. Milli Andrzej
  3. Misiąg Maria
  4. Miś Roman
  5. Moras Barbara
  6. Mróz Włodzimierz
  7. Mureńko Krzysztof
  8. Naspińska Aniela
  9. Nowosiad Krystyna
  10. Obidowicz Józef
  11. Onyszczuk Ewa
  12. Orzech Antoni
  13. Osiczko Mieczysław
  14. Ostropolska Ryszarda
  15. Paduch Andrzej
  16. Pajda Teresa
  17. Pajda Zofia
  18. Pałczak Teresa
  19. Pałys Anna
  20. Pelc Jerzy
  21. Pfeifer Ryszard
  22. Pietrasik Anna
  23. Płocica Kazimiera
  24. Policht Danuta
  25. Presz Adam
  26. Punicka Marta
  27. Rapita Maria
  28. Rogoża Jan
  29. Rosół Antoni
  30. Rusinek Maria
  31. Semen Ewa
  32. Skawera Bożena
  33. Słota Jerzy
  34. Standa Maria
  35. Stebnicka Zofia
  36. Stec Helena
  37. Szczepaniak Maria
  38. Szczepaniak Zdzisław
  39. Szczepankiewicz Marta
  40. Szczepańska Krystyna
  41. Szozda Bogusław
  42. Sztajner Alina
  43. Szymko Elżbieta
  44. Świerk Andrzej
  45. Święch Jolanta
  46. Terlecka Zuzanna
  47. Tobiasz Jan
  48. Trentowska Zofia
  49. Turczynowski Edward
  50. Wawrzyszko Alina
  51. Wiatr Kazimierz
  52. Wnęk Janina
  53. Wojciechowski Konrad
  54. Woleńska Krystyna
  55. Wota Krystyna
  56. Zabramny Leopold
  57. Zając Lucyna
  58. Zając Stanisław
  59. Zasławny Józef
  60. Żółciak Lidia
  61. Żyga Józef


link