Koszykówka dziewcząt – licealiada powiatowa

Zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt, w ramach licealiady rozegrano w dniach 3.02-4.02 grupy oraz 11.02.2016 finał. 7 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jarosławskiego, wzięło udział w licealiadzie. Do finału awans uzyskały 4 najlepsze zespoły. Niestety, nie powiodło się naszym uczennicom, które w grupie zajęły III miejsce i nie awansowały do finału. Najlepsze w zmaganiach koszykarek, okazały się zawodniczki ZSSCHiO, które w finale pokonały ZSLiT 12:10. III miejsce przypadło uczennicom z ZSEiO. W starciu z ZSDGiL nie dały rywalkom szans wygrywając 19:4. Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji uplasowała się na V miejscu. „Kopernik” reprezentowały: Okoń P., Makarowska A., Hawryłko M., Rymarz J., Szpunar S., Trela M., Stecura J., Darkowska N., Bałendo K., Bednarz A., Zięba Ż., Kozdęba R., Plebankiewicz K. Opiekun: p. Jacek Kiczek