Piłka siatkowa – licealiada powiatowa, finały

W dniach 4–6.12.2013 odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt  i chłopców. Dziewczyny swoje mecze grupowe rozegrały w sali ZSBiO. Wygrywając  z gospodyniami, jak również z uczennicami CKZiU 2:0, zajęły I miejsce w grupie  i awansowały do finału powiatowego.

W finale reprezentantki I LO przegrały z ZSDGiL 2:1  i straciły szanse na awans do zawodów rejonowych. Mecz o III miejsce rozstrzygnęły na swoją korzyść pokonując ponownie ZSBiO 2:0. I miejsce i awans do rejonu wywalczyły zawodniczki ZSSCHiO w Jarosławiu. Chłopcy I LO finał powiatowy rozegrali w „Mikołajki”. W pierwszym spotkaniu zmierzyli się z zespołem ZSDGiL. Zawodnicy „Kopernika” wygrali mecz 2:0 i awansowali do finału. W drugim meczu półfinałowym ZSBiO pokonał 2:0 CKZiU.  Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy „Drogowego” wygrywając 2:0 z CKZiU. Finał to ogromna przewaga „Budowlanki”. I LO poległo 2:0  i musiało zadowolić się II miejscem. Drużyna z ZSBiO awansowała do zawodów rejonowych. Reprezentanci naszej szkoły to: Szramik A., Szewczyk I., Wierzbińska J., Sekreta A., Pajda J., Szpunar N., Szpunar S., Krawiec P., Dziadowicz K., Bandoła Kinga, Bandoła Klaudia/Grenda K., Leniar Ł., Struś M., Bernal R., Nazarko D., Szymeczko W., Gonciarz M., Żołyniak W., Żołyniak K., Tomaszewski M., Pieczko M., Rejterowski M., Cieleń D., Florek M. Opiekunowie: p. Dorota Szewczyk, p. Wojciech Lesiak