VI Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Prof. Janusza Nowackiego – Finał

VI Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Prof. Janusza Nowackiego przeszedł do historii. We wtorek 27 marca br. rozegrano spotkania finałowe VI Memoriału. Jak na finał przystało, mecze pomiędzy 4 zespołami z powiatu jarosławskiego przysporzyły kibicom wiele emocji. Już w pierwszym półfinale między I LO – ZSOiZ Radymno, do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0. Po dogrywce 2x5min. poznaliśmy pierwszego finalistę turnieju. Gospodarze I LO zachowali do końca zimną krew i wygrali z ZSOiZ 5:0. Drugi półfinał pomiędzy ZSTiO a ZSBiO zakończył się wynikiem 6:4 dla ZSBiO. W spotkaniu o III miejsce kibice również byli świadkami dogrywki. Po 30 minutach gry ZSTiO remisował 4:4 z ZSOiZ. Ostatecznie po końcowym gwizdku lepsi okazali się jarosławianie pokonując kolegów z Radymna 7:6. Mecz finałowy pomiędzy gospodarzami turnieju I LO a ZSBiO był bardzo zacięty. Zawodnicy obu ekip grali twardo i nie odpuszczali żadnej piłki. Więcej precyzji i opanowania wykazali piłkarze ZSBiO wygrywając w VI Memoriale Halowej Piłki Nożnej im. Prof. Janusza Nowackiego 6:4. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczyła Pani V-ce Dyrektor I LO mgr inż. Maria Król wraz z organizatorami turnieju.
Zespół I LO wystąpił w składzie: Motyka M., Tomaszewski M., Kiełbasa R., Stachowicz A., Hamacher T., Sobiecki D., Suchy M., Sobejko A., Sowa F., Wilczyński J., Zygmunt S. Opiekun: mgr Janusz Jankowski