Szkolny Pakiet Multimedialny od MEN trafił do naszej szkoły

Miło nam poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zostało wyróżnione i wybrane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do otrzymania Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE.

W ramach programu OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) szkole przekazano nieodpłatnie 25 zestawów tabletów wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu. Wartość pakietu wynosi 24 261, 75 zł brutto.

Szkolne Pakiety Multimedialne to jedno z działań rządu mających na celu doposażenie szkół w sprzęt komputerowy oraz zapewnienie szkołom usług bezprzewodowego dostępu do Internetu, umożliwiające uczniom uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Cieszy nas fakt, że nasze liceum znalazło się w grupie tych szkół, które otrzymały ww. sprzęt z puli MEN, a jego efektywne wykorzystanie w pracy szkoły będzie wsparciem w procesie kształcenia, również w systemie nauczania zdalnego i przyczyni się do podniesienia kompetencji cyfrowych.

Brak możliwości komentowania.