Godzina Geniuszu w I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Innowacja o nazwie „Godzina Geniuszu” polega na tym, by przez jedną godzinę w tygodniu uczniowie mogli uczyć się tego, co chcą, aby każdy wybrał temat, który go interesuje i zamienił go w samodzielnie przygotowany projekt. „Godzina Geniuszu” stosowana jest przez coraz szersze grono nauczycieli w Polsce i na całym świecie ponieważ wychodzi ona naprzeciw zarówno realizacji podstawy programowej, jak i wdrażaniu kompetencji kluczowych. Więcej o „Godzinie Geniuszu” można przeczytać TUTAJ

W naszej szkole innowację realizuje klasa 2e pod czujnym okiem pani Izabeli Wieliczko. Podczas jednej lekcji angielskiego w tygodniu uczniowie poświęcają czas na rozwijanie swoich pasji, dzięki temu powstają fantastyczne projekty, zaprojektowane i w całości stworzone przez uczniów klasy językowej. Już za tydzień przedstawimy końcowe efekty pracy naszych uczniów a poniżej przedstawiamy małą zapowiedź tego co do tej pory udało się stworzyć.

Brak możliwości komentowania.