Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to zawsze dzień szczególny w życiu szkoły, to święto wszystkich Nauczycieli i Pracowników, dzień, w którym uczniowie mają okazję podziękować im za codzienną pracę. Z tej właśnie okazji spotkaliśmy się w piątek 16. 10. 2020 roku w auli naszego Liceum na uroczystej akademii upamiętniającej ten wyjątkowy dzień. Był to czas wzruszeń, wyróżnień, życzeń i serdeczności. 

Przemowa Pani Dyrektor rozpoczęła spotkanie i wprowadziła wszystkich w wyjątkowy nastrój. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił również pan Henryk Kulikowski, przewodniczący Rady Rodziców, składając  nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i trud włożony w kształtowanie serc i umysłów młodego pokolenia.

Podczas uroczystości odbyło się zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego, ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz prezentacja nowego Samorządu Uczniowskiego.

Tradycyjnie obchody Dnia Edukacji Narodowej były również okazją do wyróżnienia pracowników oświaty w postaci nagród Dyrektora Szkoły za ich wysiłek w realizowaniu codziennych obowiązków zawodowych.

Cały apel urozmaiciły piosenki w pięknym wykonaniu Izy Dobrowolskiej i Moniki Balawender. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli w imieniu całej społeczności uczniowskiej życzenia wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły, wręczając równocześnie kwiaty.

Galeria zdjęć 

Brak możliwości komentowania.