Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie jarosławskiego „Kopernika”

        Za nami inny niż zwykle, niełatwy rok szkolny 2019/2020. Pełen wielu emocji, wytężonej pracy, nieoczekiwanych i nowych wyzwań. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi nauczycieli, uczniów i rodziców oraz pracowników szkoły udało się zakończyć go pomyślnie.

          Wszystkim Uczniom dziękuję za całoroczną pracę, za Waszą pracowitość, zaangażowanie i współpracę, za podejmowanie działań, mimo że niekiedy wydawały się ponad siły, za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy. Dziękuję Wam za dojrzałość, którą wykazaliście się w trudnych warunkach pandemii i nauczania zdalnego.

Gratuluję Wam uzyskania świadectw promocyjnych i 179 uczniom świadectw z wyróżnieniem. Szczególne gratulacje kieruję do tych uczniów, którzy odnieśli w tym roku sukcesy i są dumni ze swoich osiągnięć naukowych, sukcesów w olimpiadach, konkursach i zawodach. A było ich bardzo wiele.

          Słowa podziękowania kieruję również do Państwa, Rodziców naszych uczniów za współpracę ze szkołą, za wszelką okazaną pomoc i życzliwość, za motywowanie i wspieranie swoich dzieci zawsze, kiedy tego potrzebowały. Gratuluję ich wspaniałych osiągnięć.

          Szanowni Nauczyciele, to dzięki Państwa zaangażowaniu i determinacji możliwe były sukcesy naszych uczniów oraz sprostanie niełatwym wyzwaniom edukacyjnym. Dziękuję za wsparcie udzielane uczniom, za cierpliwość, wyrozumiałość i mądre stawianie wymagań oraz za wszystkie ciepłe słowa i gesty kierowane do uczniów.

          Życzę Wszystkim, aby wakacje były czasem zasłużonego, radosnego, ale mądrego, odpowiedzialnego i bezpiecznego odpoczynku. Niech będą pełne wspaniałych przeżyć, a przede wszystkim niech będą zdrowe.

Do szczęśliwego zobaczenia po wakacjach z nadzieją, że w trybie stacjonarnym.

 

Jolanta Moskwa

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego

im. Mikołaja Kopernika

w Jarosławiu

 

Brak możliwości komentowania.