Konkurs WyMODELuj swoje marzenia

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy Martyny  Łuszczek z klasy 1d, która została laureatką ogólnopolskiego konkursu – WyMODELuj Swoje Marzenia.

„Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń. Inni – patrzą na rzeczywistość. Są też tacy, którzy zamieniają jedno w drugie…” – Douglas Everett. Właśnie do nich skierowany był konkurs WyMODELuj Swoje Marzenia by mogli zawalczyć o realizację swojej pasji.

Martyna zaprezentowała przed Komisją Konkursową swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jej wielkim marzeniem jest wolontariat w hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, ale także zdanie Kwalifikowanego Kursu Pierwszej Pomocy- Ratownictwa Medycznego. Z dużym entuzjazmem przedstawiła swoje prace naukowe, opowiedziała o tym jak pracuje na co dzień i dlaczego akurat w tym kierunku dąży. Uwielbia obserwować świat i poznawać to, co się wokół niej znajduję, a nauka jest czymś, co nieustannie zaskakuje. Martyna znalazła się w pierwszej trójce laureatów, a dzięki grantowi w wysokości 2,5 tys. zł będzie mogła poświęcić się wolontariatowi i zamieniać marzenia na rzeczywistość.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Brak możliwości komentowania.