Warsztaty z Michałem Traczem

12.05.2020r. odbyły się już drugie (podczas pandemii) warsztaty z Michałem Traczem, reporterem od kilkunastu lat związanym z TVN. Warsztaty były podzielone na dwa spotkania, podczas których wszystkie klasy dziennikarskie zgłębiały tajniki zawodu dziennikarza. Zajęcia były prowadzone zdalnie przez platformę Classroom, co nie zniechęciło naszych uczniów do aktywnego udziału w warsztatach.

Nasz gość pomimo kilkugodzinnej rozmowy, w której opowiadał o początkach swojej pracy jako dziennikarz, najciekawszych wyzwaniach i przeżyciach jako reporter, był pełen energii, aby dzielić się z uczniami swoim doświadczeniem. Przedstawił również swoje przemyślenia na temat wielu często kontrowersyjnych, aktualnych kwestii, dzięki czemu w dyskusję mogli włączyć się wszyscy obecni. Michał Tracz swoją autentycznością i empatią uświadomił nam, o jakie wartości powinniśmy teraz szczególnie dbać, w tym tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Na koniec zmotywował młodzież do spełniania marzeń, a także przeżywania cudownych przygód. 

Mamy nadzieję, że nadarzy się okazja, aby spotkać się z Michałem Traczem na żywo i lepiej poznać tego fascynującego dziennikarza.

Brak możliwości komentowania.