Drodzy Abiturienci

Drodzy Abiturienci

I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

       W ten nietypowy sposób, bo i w nietypowym czasie, proszę tą drogą przyjąć gratulacje z ukończenia szkoły.

To dzisiaj zamykacie nową, 3 letnią kartę bogatej historii jarosławskiego „Kopernika”. Zapisaliście ją mądrze i odpowiedzialnie. Był to czas dobrze przez Was wykorzystany. Dzięki zaangażowaniu, wysiłkowi i ciężkiej pracy Waszej oraz Nauczycieli, przy ogromnym wsparciu Rodziców, możemy być dumni z Waszych dokonań i z tego, co osiągnęliście. A świadczą o tym między innymi liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach, osiągnięcia sportowe, realizowane indywidualne programy nauki najzdolniejszych uczniów, bardzo wysokie wyniki nauczania potwierdzone 69 świadectwami ukończenia szkoły z biało czerwonym paskiem i Wasze zaangażowanie w życie szkoły.

Jestem przekonana, że czas spędzony w tej szkole to nie tylko nauka, ale wyjątkowy klimat i wspaniała atmosfera, którą wspólnie tworzyliśmy. Niech ten czas będzie dla Was miłym wspomnieniem, do którego będziecie przez długie lata powracać z przyjemnością i sentymentem.

Przed Wami droga do dorosłości, do indywidualnego rozwoju i odkrywania nowych możliwości. Życzę Wam, abyście dokonywali dobrych wyborów i wytrwale dążyli do realizacji życiowych celów. Życzę jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, dużo optymizmu i wiary, że zawsze „po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”!!!. Idźcie pewnie przed siebie w przyszłość i realizujcie swoje marzenia. Powodzenia!!!

Do zobaczenia wkrótce w szkole, czekamy na Was!!!

 

Jolanta Moskwa

dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego

im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Zdjęcia

 

Brak możliwości komentowania.