Mikołajkowa wizyta u dzieci w szpitalu

13 grudnia br. Samorząd Uczniowski naszej szkoły, wraz z opiekunami odwiedził jarosławski oddział pediatrii. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu przekazali prezenty na świetlicę Centrum Opieki Medycznej  dla użytku najmłodszych pacjentów. Przybory szkolne, książki oraz zabawki zbierane były w naszej szkole przez cały grudzień.
Poza prezentami na dzieci czekała jeszcze słodka niespodzianka.  Zarówno mali pacjenci, jak i dorośli wizytę pomocników św. Mikołaja przyjęli z wielką radością.
Dziękujemy wszystkim uczniom naszego liceum za zaangażowanie w akcję i wielkie serce. Dziękujemy również kierownictwu Oddziału Pediatrii w COM za możliwość wizyty na oddziale i spotkania z małymi pacjentami.
 
Mamy nadzieję, że dzielni pacjenci choć na chwilę mogli zapomnieć o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci często gościł uśmiech, co dla nas było największą nagrodą.
Zarówno tym najmłodszym, jak też pozostałym pacjentom jarosławskiego szpitala życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, dużo uśmiechu i cierpliwości w pokonywaniu choroby.
 

Brak możliwości komentowania.