Rozdanie stypendiów Starosty Powiatu Jarosławskiego

W dniu 9 października br. o godzinie 13:00 w auli szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych Starosty Powiatu Jarosławskiego młodzieży z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących im. Marii Curie-Skłodowskiej w Jarosławiu, Zespołu Szkół Innowacyjnych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.
W tym roku nagrodzonych zostało 79 najzdolniejszych uczniów i uczennic owych trzech szkół, w tym 49 z naszego liceum.
Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Tadeusz Chrzan – Starosta Powiatu Jarosławskiego, p. Marta Kurpiel – Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, p. Sylwia Dubiel-Dąbrowska – inspektor tegoż wydziału, p. Dorota Wierzbińska-Dubaj – dyrektor ZSSChiO, p. Łukasz Piś – dyrektor ZSI, p. Jolanta Moskwa – dyrektor I LO oraz rodzice wyróżnionych uczniów.
Część artystyczną przygotowali uczniowie naszej szkoły, którzy swoim występem uświetnili całą uroczystość.
 
Tegorocznym stypendystom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 

 

 

 

Brak możliwości komentowania.