Konkurs #OSEWyzwanie

Na początku roku szkolnego 2019/2020 nasze liceum wzięło udział w wielkim konkursie dla szkół o nazwie #OSEWyzwanie, którego organizatorem było Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Konkurs był adresowany do wszystkich szkół z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Do udziału w konkursie zgłosiło się aż 1606 placówek z całej Polski.

Miło nam poinformować, iż wzorowo spełniliśmy wszystkie konkursowe wymagania i nasze liceum, jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna w powiecie jarosławskim, znalazło się wśród 764 nagrodzonych szkół z całego kraju (71 na Podkarpaciu).  

W środę 3 października 2019 r. Pani dyrektor Jolanta Moskwa odebrała w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie oficjalne potwierdzenie przyznania nam nagrody, którą jest mobilna pracownia multimedialna składającą się z 16 laptopów z punktem dostępowym do Internetu. Dzięki takiej pracowni będzie można łatwiej prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie uzyskają możliwość swobodnego korzystania z internetowych zasobów edukacyjnych.

Brak możliwości komentowania.