Jarosławskie Pola Nadziei 2019

W dniach 27 – 28 kwietnia 2019 roku na terenie Powiatu jarosławskiego odbyła się akcja Jarosławskie Pola Nadziei, której głównym celem jest pozyskiwanie funduszy na rzecz jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II prowadzonego przez Fundację Wzrastanie oraz propagowanie w społeczeństwie postaw altruistycznych, postaw otwarcia na drugiego człowieka i zachęcanie młodzieży do praktycznego zaangażowania w pomoc dla ludzi cierpiących.

Już po raz trzeci uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika uczestniczyli w tej szlachetnej akcji. W tym roku z naszej szkoły w działania  te włączyło się kilkudziesięciu uczniów i kilku nauczycieli.

Lista wolontariuszy I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu w dniach 27 – 28 kwietnia 2019 r.

UCZNIOWIE:

Klasa 1A – Paradowska Oliwia, Oczoś Aleksandra, Fecowicz Natalia, Lasek Alicja;

Klasa 1B – Kąkała Emiliana, Kubicka Julia, Kłapa Weronika, Frodyma Aleksandra, Pelc Kinga, Ciesielska Wioleta, Telega Izabela, Maksym Marlena, Zyga Agnieszka, Mazur Aleksandra, Hryniuk Emilia, Śliwa Patryk, Włoch Tomasz, Propola Patryk, Socha Aleksandra, Cisek Monika;

Klasa 1C – Kornatka Anna, Hala Olga, Karkowska Martyna, Celińska Izabela, Dobrowolska Julia, Lotycz Dominik, Taciuch Milena;

Klasa 1D – Solska Karolina, Stryczek Magdalena, Kłak Natalia, Czyż Daniel, Makar Aleksandra;

Klasa 1E – Kondrów Julia, Spirkowicz Nina, Barwa Katarzyna, Poziemska Agnieszka, Komenda Natalia, Balawender Anna;

Klasa 1F – Tobiasz Nogaj, Janiga Karol, Cicirko Maria;

Klasa 1G – Szymańska Andzelika, Superson Klaudia, Słowik Zofia;

Klasa 2B – Suberlak Bernadeta, Demczyk Karolina, Wróbel Aleksandra, Cackowska Julia, Moszyńska Marta;

Klasa 2D – Woźniak Wiktoria, Brzostowska Agnieszka, Brzuchacz Dominika, Skowron Izabela, Smorąg Wiktoria, Kiczek Karolina, Winiarz Aleksandra;

Klasa 2E – Kornatka Natalia, Nowak Ewa;

Klasa 2F – Kozak Michalina, Trojan Patrycja, Ryska Mateusz;

Klasa 2G – Słoniec Kamila, Wojtaszek Paula, Prymon Katarzyna, Musiał Natalia, Małek Dawid, Drozdowicz Daria, Węgrzyniak Kinga, Zawada Magdalena, Stelmach Magdalena.

NAUCZYCIELE:

Maria Kulikowska, Zofia Ciesielska,  Magdalena Szewczyk, Anna Dębicka,   Zbigniew Piguła, Jacek Sało, Jacek Kiczek.

Podczas kwestowania darczyńcy otrzymywali żonkile, które są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Jesteśmy  dumni, że tak wiele osób spośród naszej społeczności szkolnej zaangażowało się w akcję i  mieli swój  udział w tworzeniu tego co dobre, szlachetne i piękne, a czas kwesty był dla nich powodem refleksji nad sensem czynienia dobra.

Na młodych wolontariuszy i ich opiekunów  możemy liczyć przy każdej organizowanej akcji. Daje nam to ogromną radość i za to wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY!

PAMIĘTAJCIE – BEZ WAS NIE UDAŁOBY SIĘ NAM ZROBIĆ WIELU PIĘKNYCH I WAŻNYCH RZECZY.

Szkolnym koordynatorem akcji „Jarosławskie Pola Nadziei” była Zofia Ciesielska.

Zdjęcia

Brak możliwości komentowania.