Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych odbyło się w piątek 26 kwietnia br. Tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu  pożegnali szkolne mury. Teraz zacznie się dla nich czas intensywnych przygotowań do najważniejszego egzaminu w życiu – matury.

Podczas uroczystości zostali nagrodzeni i wyróżnieni najzdolniejsi uczniowie, którzy wykazali się wysoką średnią ocen końcowych, stuprocentową frekwencją, brali udział w olimpiadach tematycznych, pracowali na rzecz szkoły, czy uczestniczyli w konkursach i zawodach sportowych, zaś rodzice najlepszych uczniów zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. Słowa podziękowań i gratulacji na ręce abiturientów i ich rodziców złożyła Pani dyrektor Jolanta Moskwa oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Piotr Olejarz.

Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności podczas egzaminów maturalnych, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.

Fotorelacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego – zdj. Tobiasz Nogaj

Brak możliwości komentowania.