Dzień Otwarty

21 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Był on doskonałą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty edukacyjnej i zapoznania się ze szkołą.

Odwiedziło nas prawie 1700 uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Na gości czekały liczne atrakcje w postaci między innymi warsztatów i pokazów: biologicznych, chemicznych, fizycznych, geograficznych, informatycznych, matematycznych, językowych oraz historycznych i filozoficznych. Zainteresowani mieli okazję wziąć udział w Mistrzostwach Szkoły w Badmintonie i Mistrzostwach Szkoły w Szachach, zwiedzić siłownię, bibliotekę oraz Szkolną Izbę Pamięci. Szczególne wrażenie wywarła na uczniach wizyta w sali przygotowanej przez członków naszego Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego. Dużym powodzeniem cieszyła się prezentacja klasy dziennikarskiej i warsztaty głosowe w radiowęźle. W auli szkolnej działała „żywa biblioteka”, gdzie można było zaczerpnąć więcej informacji na temat poszczególnych profili i porozmawiać z uczniami je reprezentującymi.

Mamy nadzieję, że to co zobaczyli i usłyszeli nasi goście, da Im możliwość podjęcia właściwej decyzji o wyborze nowej szkoły.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły tworzą przyjazną atmosferę sprzyjającą zarówno nauce jak i rozwojowi wszelkich zainteresowań. Jeśli chcesz stać się członkiem tej kopernikowskiej społeczności, dołącz do nas we wrześniu.

Fotorelacja z Dnia Otwartego w galerii zdjęć autorstwa Tobiasza Nogaja

Fotorelacja z Dnia Otwartego w galerii zdjęć autorstwa Joanny Gilowskiej

Galeria zdjęć

Film promujący szkołę

Brak możliwości komentowania.