Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cieszy nas fakt, że młodzież naszej szkoły mogła uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Na ulicach Jarosławia oraz w okolicznych gminach kwestowało 24 naszych wolontariuszy.

Wolontariuszami „Kopernika” byli: Natalia Kornatka, Zuzanna Segiet, Oliwia Sabat, Kamila Słoniec, Anna Balawender, Daria Drozdowicz, Klaudia Superson, Wioleta Ciesielska, Izabela Telega, Marlena Maksym, Małgorzata Sołek, Zuzanna Mazepa, Katarzyna Siara, Anna Sus, Natalia Nahorniak, Wiktoria Polnik, Katarzyna Barwa, Karolina Makowska, Wiktoria Smorąg, Natalia Komenda, Aleksandra Zelwach, Magdalena Zawada, Wiktoria Woźniak, Kamila Słoniec oraz Tobiasz Nogaj.

Każdy z naszych uczniów otrzymał indywidualne rozliczenie i serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zebrana przez nich kwota jest imponująca: 23 139,56 zł.


„Dziękujemy, że mogliśmy po raz kolejny pokazać całemu światu nasze polskie, pozytywne i bardzo gorące serca. Taka Orkiestra jak nasza – jest tylko jedna na całym świecie! Dzięki, ze gracie razem z nami!”

Brak możliwości komentowania.