Sesja portretowa ,,Twarze Polaków”

W dniu 3 grudnia 2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w godzinach przedpołudniowych odbędą się warsztaty fotograficzne z Wojciechem Grzędzińskim, z którym klasy dziennikarskie odbyły już kilka plenerów w Bieszczadach, street foto w Jarosławiu i wiele owocnych spotkań, kończących się wystawami prac powarsztatowych. To doskonała okazja dla mieszkańców Jarosławia, by spotkać Go osobiście, podpatrywać pracę, a nawet – dać się sfotografować …. i samemu wykonać zdjęcie Jego aparatem.

Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej sesji portretowej ,,Twarze Polaków”, która odbędzie się w Jarosławiu 3.12.2018 roku. Wojciech Grzędziński to światowej sławy fotograf, wielokrotnie nagradzany i doceniany.

Sesja zdjęciowa rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do godziny 19 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Zapraszamy absolutnie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, niepełnosprawnych, a nawet tych, którzy czują się wykluczeni. Tu wszyscy są równi, niezależnie od wieku, płci, stanowiska, poglądów … Jego prace zdobią mury, ogrodzenia, tunele wszystkich miast w Polsce. Możecie Państwo znaleźć się na jednym z nich i mieć piękną pamiątkę na całe życie. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Twarze Polaków

Brak możliwości komentowania.