Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty

Dzień  3. września to pierwszy dzień nowego roku szkolnego 2018/2019 i koniec wakacyjnej laby.
Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się   mszą świętą w kościele NMP Królowej Polski o godz. 8:00, po której na sali gimnastycznej miała miejsce uroczystość szkolna. Po  powitaniu uczniów przez Panią dyrektor Jolantę Moskwę i przemówieniu przewodniczącego szkoły, uczniowie wraz z wychowawcami udali  się do swoich klas .
W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć naszych drogich absolwentów. Dziękujemy im za to, że jak co roku zaszczycili nas swoją obecnością na inauguracji nowego roku szkolnego.
U progu nowego roku szkolnego w imieniu Dyrekcji składamy wszystkim Nauczycielom oraz  Pracownikom administracji i obsługi szkoły  najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Uczniom życzymy, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, a liczne  osiągnięcia  będą dla wszystkich nieustającym powodem do dumy.

Brak możliwości komentowania.