Dzień Sportu w Koperniku

We wtorek 19 czerwca 2018r.  na sali gimnastycznej odbył się Szkolny Dzień Sportu zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pierwszym punktem programu był maraton fitness prowadzony przez uczennicę klasy IE Marię Michalik. Aktywny udział w nim wzięli uczniowie głównie z klas: IA, ID, IG, lE i IC. Kolejnym punktem był mecz siatkówki reprezentacji nauczycieli naszej szkoły z reprezentacją uczniów, w skład której weszli zawodnicy szkolnych drużyn siatkówki dziewcząt i chłopców. Mecz po bardzo wyrównanej walce wygrali uczniowie 2:1. Biorąc pod uwagę fakt, iż nauczyciele zorganizowali swoją drużynę w ostatniej chwili i grali bez wcześniejszego treningu, zaprezentowali naprawdę wysoki poziom gry. W skład profesorskiej drużyny weszli: Zbigniew Tabor, Jakub Duda, Tomasz Lewandowski, Wojciech Lesiak, Robert Giec i gościnnie absolwent naszej szkoły Piotr Tabor. Ostatnim punktem był mecz piłki nożnej reprezentacji klas pierwszych i drugich. W meczu tym reprezentacja pierwszoklasistów, w której znaleźli się: K. Jakubik, B. Kowalowicz, K. Wasyliszyn, G. Lasek, H. Makowski, K. Sternik, K. Siemiński i B. Cząstka,  pokonała drugoklasistów w składzie A. Walczak, M. Warzocha, P. Foryś, M. Wywrót, K. Hendzel i M. Stybel.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Sportu i aktywnie w nim uczestniczyli. Następny Dzień Sportu już za rok!

Brak możliwości komentowania.