Zakończenie Programu Edukacyjnego Twoje dane-Twoja sprawa

 

8 czerwca w Warszawie, na Stadionie Narodowym, w sali Londyn miała miejsce konferencja i podsumowanie VIII edycji Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”. Uczestniczyły w niej koordynator programu w naszej szkole pani Elżbieta Łambucka oraz uczennica klasy dziennikarskiej Natalia Walankiewicz, które z rąk pani dr Edyty Bielak Jonaa, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, otrzymały dla naszej szkoły odznakę Badacza Danych Osobowych za wzorowe przeprowadzenie Programu Sprawnościowego dotyczącego ochrony danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów, rodziców i społeczności lokalnej. Natomiast Natalia uzyskała tytuł Młodego Inspektora Danych Osobowych. Program realizowany był przez osiem miesięcy przez klasę 1B.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczniów zaangażowanych w ten projekt.
Elżbieta Łambucka

Brak możliwości komentowania.