Jarosławskie Pola Nadziei

 

Już po raz drugi uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika uczestniczyli w akcji „Jarosławskie Pola Nadziei”. Szlachetny cel akcji, jakim było wsparcie dla jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II sprawił, że w tym roku w naszej szkole w działania  włączyło się kilkudziesięciu uczniów i kilkunastu nauczycieli.

Podobnie jak w roku ubiegłym, młodzież zbierała datki w sobotę 21 kwietnia pod jarosławskimi sklepami, natomiast w niedzielę 22 kwietnia przed kościołami. Zgodnie z tradycją, osoby wspierające akcję datkiem otrzymywały żonkila, który jest symbolem zbiórki. Warto zaznaczyć, że sporą część kwiatów stanowiły te zasadzone jeszcze w jesieni ubiegłego roku koło naszej szkoły przez członków Samorządu Szkolnego i Szkolnego Koła Caritas.

Mamy nadzieję, że zebrane datki przyczynią się do dalszego rozwoju, tak potrzebnego chorym, ośrodka, a dla uczniów czas kwesty będzie chwilą refleksji nad sensem czynienia dobra.

 

Lista wolontariuszy I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

w dniach 21 – 22 kwietnia 2018 roku

UCZNIOWIE:

Klasa 1A – Zamorska Natalia;

Klasa 1B – Walankiewicz Natalia, Serafin Wiktoria;

Klasa 1C – Bator Wiktoria, Wysocka Karolina, Kołcz Dominika, Wagner Aleksandra, Kłak Klaudia, Preisner Gabriela;

Klasa 1D – Woźniak Wiktoria, Skowron Izabela, Smorąg Wiktoria, Kiczek Karolina;

Klasa 1E – Kornatka Natalia, Wąchała Weronika;

Klasa 1F – Kozak Michalina,Trojan Patrycja, Maciąga Konrad, Ryska Mateusz, Pobuta Michał, Nykiel Jakub,  Bereza Katarzyna;

Klasa 1G – Polnik Wiktoria, Jachimowska Julia, Zelwach Aleksandra, Słoniec Kamila, Wojtaszek Paula, Prymon Katarzyna, Musiał Natalia, Małek Dawid, Gida Julia, Węgrzyniak Kinga, Stelmach Magdalena, Skowronek Patrycja, Jazienicki Jakub, Drozdowicz Daria, Zawada Magdalena;

Klasa 2A – Tomaszewska Joanna, Błaszczyk Aleksandra;

Klasa 2B – Kłak Joanna,  Walczak Adrian, Winiarska Agnieszka, Kurzydło Daria;

Klasa 2C – Szuba Wiktoria, Wojciechowska Katarzyna,  Koziun Karolina, Duszyńska Katarzyna, Korecka Dagmara, Wójcik Aleksandra, Górska Klaudia, Bijoś Aleksandra, Jan Laskowski;

Klasa 2D – Konstanty Tasior;

Klasa 2E – Konieczny Angelika, Florko Patrycja, Boratyn Kinga, Olejarska Małgorzata, Dziewońska Jesica, Kopciuch Weronika;

Klasa 2F – Szkoła Jakub, Wywrót Michał, Foryś Przemysław, Drostek Hubert;

Klasa 2G – Bartoszek Jakub;

Klasa 3E – Międlar Maciej.

NAUCZYCIELE:

Kulikowska Maria, Ciesielska Zofia,  Bereza Barbara, Szewczyk Magdalena, Dębicka Anna, Wieliczko Izabela,  Zbigniew Piguła, Sało Jacek, Kiczek Jacek, Lesiak Wojciech, Giec Robert, Duda Jakub.

Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w to szczytne działanie dziękujemy. Jesteśmy  dumni, że tak wiele osób spośród naszej społeczności szkolnej zaangażowało się w akcję i  mieli swój  udział w tworzeniu tego co dobre, szlachetne i piękne.

Szkolnym koordynatorem akcji „Jarosławskie Pola Nadziei” była Ciesielska Zofia.

 

Brak możliwości komentowania.