Konkurs „GIODO – Twoje dane, Twoja sprawa”

W dniu 27 marca grupa uczniów z naszej szkoły, uczestniczyła w konkursie na temat: „GIODO – Twoje dane, Twoja sprawa”. Uczestnicy obejrzeli ciekawą prezentacje, z której dowiedzieli się jak prawidłowo chronić swoje dane osobowe oraz zaznajomili się z przepisami i artykułami prawnymi ich dotyczących. Następnie młodzież mogła sprawdzić swoją wiedzę w konkursie, odpowiadając na kilka pytań, które dla naszych uczniów okazały się bardzo proste. Zwycięzcy uczniowie zostali nagrodzeni.

Konkurs przebiegał pod okiem p. Elżbiety Łambuckiej oraz uczennic z klasy 1b- dziennikarskiej, biorących udział w programie GIODO. Mamy nadzieje, że ta mała dawka informacji, pomoże naszym uczniom w chronieniu swoich danych osobowych na co dzień.

Brak możliwości komentowania.