XII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Nowackiego

W dniach 12, 15 oraz 21.04.2018 w naszej szkole, rozgrywany był XII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Nowackiego. Do rywalizacji jak co roku przystąpiło 8 szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Poziom rozgrywek jest coraz wyższy, o czym mówią już sami trenerzy i sędziowie biorący udział w tym turnieju. Na początku rywalizowano w 2 grupach. Po tych spotkaniach wyłoniono pary półfinałowe tych rozgrywek. Awans wywalczyły dwa pierwsze zespoły. W grupie A najlepsi okazali się zawodnicy ZSSCHiO oraz ZSI. Niestety piłkarze I LO zajmując III miejsce w grupie nie zdołali awansować dalej. Wyniki naszej drużyny: I LO – ZSEiO 4:1, I LO – ZSSCHiO 6:7, I LO – ZSI 2:2.  Z grupy B w półfinale zameldowali się uczniowie ZSBiO oraz ZSDGiL. Zmagania finałowe zostały rozegrane w „Dniu Otwartym Szkoły” 21 marca br. Wyniki: 1 półfinał ZSSCHiO – ZSDGiL 6:4, 2 półfinał ZSBiO – ZSI 9:1. Mecz o III miejsce ZSDGiL – ZSI 4:4 (k. 2:4). Finał ZSSCHiO – ZSBiO 2:3.

Uczniowie „Kopernika” wystąpili w składzie: Bogusz B., Bursztyka J., Makowski H., Motyka M., Pleśniak M., Pokrywka T., Siemiński J., Stępiński P., Stybel M., Szlachta D., Walczak A., Warzocha M., Woźny M., Hołowacz J., Jakubik K., Rejman D. Opiekun: p. Janusz Jankowski

Brak możliwości komentowania.