Finał akcji „Dzieci Dzieciom – Wielkanocny Dar Serca”

 

W dniach 19-23 marca br. przeprowadzono w naszej szkole zbiórkę  żywności trwałej oraz przyborów szkolnych w ramach XV edycji akcji charytatywnej „Dzieci Dzieciom – Wielkanocny Dar Serca”. Należy zaznaczyć, że nasza szkoła po raz kolejny wzięła w niej udział.

W tym roku zebrano ponad 26 kilogramów darów. Największą  hojnością  i zaangażowaniem wykazała się klasa 1B-dziennikarska oraz Samorząd Szkolny.  Głównym celem zbiórki było uwrażliwienie  uczniów na potrzeby ich rówieśników.  Bardzo nas cieszy fakt, że młodzież „Kopernika” jest niezmiennie wrażliwa na krzywdę i niedostatek drugiego człowieka. Zebrane produkty zostały przekazane na pomoc najuboższym dzieciom korzystającym ze wsparcia jarosławskich świetlic środowiskowych działających na terenie miasta.

W przekonaniu, że warto pomagać – serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję charytatywną.

Brak możliwości komentowania.