Gimnazjaliści w Koperniku

Dnia 21 marca br. w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla szkół gimnazjalnych. Już za niedługo nasi młodsi koledzy i koleżanki staną przed bardzo ważną decyzją, jaką jest wybór odpowiedniego kierunku kształcenia. Jak co roku zawitało do nas wielu gimnazjalistów. Odwiedzający zostali podzieleni na grupy, z których każda otrzymała swojego przewodnika.

Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w  ciekawych i interesujących zajęciach z biologii, chemii, fizyki, matematyki, informatyki, geografii, filozofii, historii, dziennikarstwa oraz warsztatach  językowych. Zapoznali się z działalnością szkolnego koła turystycznego, koła Caritas, wolontariatu, samorządu szkolnego oraz z ofertą wyjazdów edukacyjnych.  Zwiedzili bibliotekę, izbę pamięci, radio szkolne, salę gimnastyczną i  siłownię. Dodatkową atrakcją był  finał XII Memoriału Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Nowackiego.

W organizację dnia otwartego zaangażowali się wszyscy nauczyciele i uczniowie, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dzień otwarty zrobił dobre wrażenie na gimnazjalistach, co pomoże im w podjęciu decyzji przy wyborze odpowiedniego profilu klasy.

Zdjęcie użytkownika I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Brak możliwości komentowania.