Kopernik otwarty na gimnazjalistów

W dniu 28 lutego odwiedziła nas młodzież gimnazjalna z Roźwienicy. Przywitała ich Pani Dyrektor Jolanta Moskwa.  Oprowadzaniem zwiedzających zajęła się klasa 1B-dziennikarska. Uczniowie gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w ciekawych lekcjach pokazowych z: j. angielskiego, j. niemieckiego, biologii, chemii, dziennikarstwa. Pozostały czas wykorzystali na zwiedzanie naszej szkoły. Gimnazjaliści mieli również okazję uczestniczyć w prezentacji na temat Ochrony Danych Osobowych.

Dnia 5 marca gościliśmy młodzież gimnazjalną  ze SP nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu.

Gimnazjaliści zostali oprowadzeni po naszej szkole przez uczniów  klasy 2B- dziennikarskiej. Zobaczyli bibliotekę, halę sportową, siłownię, radio, izbę pamięci oraz nowo wyremontowaną salę kopernikańską. Młodzież miała okazję uczestniczyć w ciekawych lekcjach: j. francuskiego, j. włoskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego, informatyki, chemii,  fizyki, dziennikarstwa,  geografii, biologii oraz prawa. Całość spotkania zakończono w auli szkolnej, gdzie uczniowie  obejrzeli film promujący naszą szkołę oraz zostali uroczyście pożegnani.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powitamy nowo poznanych kolegów i koleżanki w progach naszej szkoły!

Brak możliwości komentowania.