„Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś…”

Kolejny już raz kontynuowaliśmy w naszej szkole akcję pomocy bezdomnym zwierzętom ze Schroniska w Orzechowcach. Odbywała się ona pod ogólnopolskim hasłem: Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierząt.

Celem akcji była zbiórka darów rzeczowych dla bezdomnych zwierzaków. Wszyscy, którzy kochają zwierzęta i ich los nie jest im obojętny, chętnie odpowiedzieli na nasz apel. Zgodnie z coroczną tradycją w październiku zbieraliśmy karmę sucha i mokrą, miski, koce, smycze, obroże, środki czystości i higieny.

Akcja udała się znakomicie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy w niej uczestniczyli i pomagali w organizacji – popierając w ten sposób gest pomocy bezdomnym i pokrzywdzonym przez los zwierzętom. Wszystko trafiło już do schroniska i z pewnością zostanie dobrze wykorzystane. Największą ofiarnością wykazały się klasy: 1E, 2A, 2F, 3A, 3G. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Zapraszamy też do odwiedzenia profilu schroniska na Facebook-u. Informujemy również, że wszyscy chętni mogą współpracować ze schroniskiem jako wolontariusze. Jest to niezwykłe przeżycie.

 

Brak możliwości komentowania.