Pani profesor Marzena Gil – nauczyciel na medal

Miło nam poinformować, że nauczyciel naszej szkoły, pani profesor Marzena Gil zajęła jedno z czołowych miejsc w konkursie na najlepszego nauczyciela Podkarpacia zorganizowanym przez Gazetę Nowiny. W kategorii „szkoła ponadgimnazjalna” pani profesor odniosła triumf na szczeblu powiatowym. W następnym etapie zajęła bardzo wysoką, szóstą lokatę w województwie, pokonując aż 14 innych nauczycieli. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 grudnia w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie z udziałem pani Kurator Podkarpackiego Wydziału Oświaty – Małgorzaty Rauch oraz pani Wojewody Ewy Leniart.

W plebiscycie „Nauczyciel na medal” wzięło udział około 500 nauczycieli z całego Podkarpacia. Laureatów wskazali czytelnicy Gazety Codziennej „Nowiny” w głosowaniu esemesowym. Spośród zgłoszonych nauczycieli wyłonili najlepszych w województwie.

– Plebiscyt wyłonił tych nauczycieli, którzy cieszą się sympatią, uznaniem oraz szacunkiem rodziców, uczniów i społeczności lokalnej – mówiła o plebiscycie Podkarpacki Kurator Oświaty. – Nauczyciele należą do najbardziej wyjątkowych ludzi na całym świecie, bo kto inny mógłby każdego dnia ofiarowywać cudzym dzieciom to, co najlepsze – dodała.

Pani profesor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

Brak możliwości komentowania.