Mamy nowego Przewodniczącego KOPERNIKA!

Dnia 02.10.2017r. w naszej szkole rozpoczęła się kampania wyborcza kandydatów na stanowisko Przewodniczącego SU. W tym roku zgłosiło się dwóch chętnych objęcia tak ważnej funkcji. Maria Michalik (IB) i Jan Laskowski (IIC), którzy podjęli wyzwanie. Obie kampanie były dość wyrównane, a plany wyborcze zachwycały pomysłami na zmiany w naszej szkole. W ostatnim dniu kampanii 06.10.2017r. odbyła się debata wyborcza, która miała naprowadzić głosujących na właściwy wybór. Nasi uczniowie zadawali dużo pytań, na których odpowiedź nie była prosta. Śmiało można powiedzieć, że Janek  zachwycił naszych uczniów sposobem w jaki odpowiadał na pytania, nawet te bardzo trudne i przyszłościowe.

06.10.2017r. odbyły się wybory. W głosowaniu udział wzięło 545 osób. Jan Laskowski uzyskał większość  głosów, co umożliwiło Mu przejęcie funkcji Przewodniczącego SU i realizację swojego programu wyborczego.

Pierwszym zadaniem nowego Przewodniczącego było założenie Samorządu Uczniowskiego. Janek wybrał go z pośród osób w swoim sztabie wyborczym, które brały czynny udział w jego kampanii.

Przedstawiamy skład Samorządu Uczniowskiego na rok 2017/2018

Jan Laskowski – przewodniczący

Klaudia Górska – zastępca przewodniczącego

Katarzyna Wojciechowska – skarbnik

Dagmara Korecka – sekretarz

Karolina Koziun – członek samorządu

Wiktoria Szuba – członek samorządu

 

Opiekę nad samorządem sprawować będą mgr Elżbieta Łambucka i mgr Katarzyna Kuźniar-Jabłońska

Brak możliwości komentowania.