Rozdanie Stypendiów z Funduszu Kazimierza Michalskiego

Już po raz czwarty w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów im. Kazimierza Michalskiego. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 27 lutego w auli szkolnej. Po krótkim wstępie oraz powitaniu gości przez Pana Dyrektora Zbigniewa Tabora, zgromadzeni mieli możliwość obejrzenia krótkiego filmu poświęconego osobie Kazimierza Michalskiego, który wykonała uczennica naszej szkoły – Adrianna Marciniszyn. Całość uświetniła obecność wybitnej absolwentki naszego liceum Pani Prof. dr hab. UAM w Poznaniu Krystyny Pieniążęk – Marković, która opowiedziała o poznańskim uniwersytecie, swoich wspomnieniach ze szkoły oraz o przebiegu kariery zawodowej. Pani profesor jest idealnym przykładem na to, że najważniejsze w życiu to umiejętność radzenia sobie z problemami i bycie pełnym optymizmu. Uhonorowanych zostało 30 najlepszych uczniów z naszej szkoły. Wszystkim nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów.

Brak możliwości komentowania.