Stypendia Starosty Jarosławskiego rozdane!

W środę 30 listopada w auli naszego liceum odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów motywacyjnych ufundowanych przez Starostę powiatu jarosławskiego oraz listów gratulacyjnych.

O 11.00 w wyznaczonym miejscu pojawili się zaproszeni goście, stypendyści wraz z rodzicami oraz przedstawiciele społeczności szkolnej. Po krótkim wstępie, Pan dyrektor Zbigniew Tabor przedstawił prezentację multimedialną, dotyczącą osiągnięć naszych licealistów. Jak się okazało, odnoszą oni sukcesy nie tylko w   olimpiadach czy innych konkursach przedmiotowych, ale także w muzyce, recytacji oraz  sporcie.  Niestety, na gali nie mógł pojawić się Pan Starosta Tadeusz Chrzan, ale mowę w jego imieniu wygłosiła Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Pani Lucyna Paulo. Wielokrotnie gratulowała nagrodzonym oraz ich rodzicom, a także motywowała do dalszej pracy.  Uroczystość uświetniono występami dwojga utalentowanych uczniów naszej szkoły – Aleksandry Zabłockiej oraz Huberta Żołyniaka. Spotkanie zostało uchwycone na pamiątkowych fotografiach, które są zamieszczone poniżej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Brak możliwości komentowania.