Sukces w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

W dniu 21.04.2016r. (czwartek) w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu, odbył XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „ Wiem co jem- Zdrowie na widelcu” pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego, Pana Tadeusza Chrzana.  W konkursie wzięło udział  czternaście  dwuosobowych zespołów ze szkół i placówek z terenu miasta, powiatu jarosławskiego oraz powiatów ościennych. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klasy II d- Aleksandra Mokrzycka i klasy II a – Aleksandra Gołąb. Test wiedzy z zakresu zdrowia i żywienia składał się z 30 pytań. Zespół naszej Szkoły pod opieką Pani prof. Moniki Potoczny uzyskał największą liczbę punktów, zdobywając tym samym I miejsce. Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Jarosławskiego, pana Tadeusza Chrzana.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz